See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst fijn gebreide artikelen
Beschreibung: Het op afroep leveren van fijn gebreide artikelen, op basis van een raamovereenkomst, voor een vaste periode van vier (4) jaar.
Interne Kennung: 87224367300
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19251000 Maschenwaren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18230000 Diverse Oberbekleidung, 18330000 T-Shirts und Hemden, 18333000 Polohemden
5. Los
Los: LOT-0000