See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Stichting Quadraam - Meubilair Candea College
Beschreibung: Deze opdracht komt voort uit T6931 Schoolmeubilair Voortgezet Onderwijs en ziet op de levering van meubilair voor Candea College Saturns (Duiven)
Vorherige Bekanntmachung: 390468-2021
Interne Kennung: T155433
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0000