513851-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Schulmöbel – Dobava in montaža šolskega, laboratorijskega pohištva in strojne opreme za Srednjo šolo Jesenice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dobava in montaža šolskega, laboratorijskega pohištva in strojne opreme za Srednjo šolo Jesenice
Beschreibung: Predmet javnega naročila je dobava in montaža šolskega, laboratorijskega pohištva ter strojne opreme za Srednjo šolo Jesenice. Naročilo je razdeljeno na tri sklope, ki obsegajo notranjo opremo s šolskim pohištvom, laboratorijsko pohištvo in opremo za zdravstveno nego ter stroje in naprave za strojne delavnice.
Interne Kennung: JN-75258
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Notranja oprema in šolsko pohištvo
Beschreibung: Notranja oprema in šolsko pohištvo obsega izdelavo, dobavo, vnos in montažo vsega notranjega pohištva ter opreme za učilnice, zbornice, kabinete, skupne prostore in avle. Sklop vključuje mize, stole, klopi, omare (stoječe in viseče), stenske obloge, table, oglasne deske ter vse pripadajoče montažne elemente, vključno s pripravo na elektroinstalacije ter uskladitvijo delavniške dokumentacije.
Interne Kennung: 521848
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39113600 Bänke, 39130000 Büromöbel, 39162100 Lehrmittel, 39141000 Küchenmöbel
Los: LOT-0002
Titel: Laboratorijsko pohištvo in oprema za zdravstveno nego
Beschreibung: Laboratorijsko pohištvo in oprema za zdravstveno nego obsega izdelavo, dobavo, vnos, montažo, priklop in zagon specializirane laboratorijske in medicinske opreme. Sklop vključuje visokoodporne pulte (inox, kerrock, keramika), laboratorijske digestorije, medicinsko opremo, specializirane omare in korita, izvedbo notranjih inštalacijskih razvodov v sklopu pohištva (voda, odtok, plin, elektrika) ter izvedbo sistemskega ključa za celoten objekt.
Interne Kennung: 521849
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39180000 Labormöbel, 33100000 Medizinische Geräte, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Los: LOT-0003
Titel: Stroji in naprave za strojne delavnice
Beschreibung: Stroji in naprave za strojne delavnice obsega dobavo, vnos, postavitev, priklop v delovanje in zagon tehnične opreme za strojne delavnice. Sklop vključuje industrijske stružnice, delovne mize za stroje, parapetne kanale z električnimi priključki za napajanje strojev, kovaško opremo z odsesovalno napo, varilne kabine, industrijske sesalce v EX izvedbi, čistilno opremo, pralno-sušilne stroje za delovne obleke ter vso pripadajočo tehnično in varnostno opremo za strojne delavnice (orodja, vozičke, lestve). Sklop vključuje tudi izvedbo potrebnih meritev, prikaz delovanja opreme ter poučitev uporabnikov o varni uporabi vseh naprav in pripomočkov.
Interne Kennung: 521850
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42600000 Werkzeugmaschinen, 42621000 Drehmaschinen, 42630000 Werkzeugmaschinen für die Metallbearbeitung, 44423200 Leitern, 42340000 Nicht für den Hausbrand bestimmte Öfen, 42995000 Reinigungsmaschinen, 39713200 Waschmaschinen und Wäschetrockner, 42300000 Industrie- oder Laboratoriumsbrennöfen, Veraschungsöfen und Öfen, 42716200 Trockenmaschinen, 42716120 Waschmaschinen, 39151300 Modulmöbel, 39121200 Tische, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 42662000 Schweißvorrichtungen, 31224810 Verlängerungskabel