513853-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Flugzeugschlepper – Zariadenia na vytláčanie lietadiel
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zariadenia na vytláčanie lietadiel
Beschreibung: Predmetom zákazky nákup zariadení na vytláčanie lietadiel. Podrobná technická špecifikácia je uvedená v prílohe Súťažných podkladov.
Interne Kennung: VS/VOB/20/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144740 Flugzeugschlepper
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zariadenie na vytláčanie lietadiel - ojátkové
Beschreibung: Predmetom zákazky nákup ojátkového zariadenia na vytláčanie lietadiel. Podrobná technická špecifikácia je uvedená v prílohe Súťažných podkladov.
Interne Kennung: VS/VOB/20/2026-1
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Zariadenie na vytláčanie lietadiel - bezojátkové
Beschreibung: Predmetom zákazky nákup bezojátkového zariadenia na vytláčanie lietadiel. Podrobná technická špecifikácia je uvedená v prílohe Súťažných podkladov.
Interne Kennung: VS/VOB/20/2026-2
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144740 Aircraft-towing vehicles
Quantity: 1 piece
Place of performance
Postal address: Letisko M. R. Štefánika .
Town: Bratislava - mestská časť Ružinov
Postcode: 82311