513854-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – „Pěstební činnost v lesích města Krupka pro roky 2026-2029“
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Pěstební činnost v lesích města Krupka pro roky 2026-2029“
BeschreibungJedná se o nadlimitní veřejnou zakázku „Pěstební činnost v lesích města Krupka pro roky 2026-2029“ na služby, zadávanou v otevřeném nadlimitním řízení. Předmětem veřejné zakázky spočívá v poskytování služeb na zajištění pěstební činnosti v lesích města Krupka. Součástí zakázky je zejména poskytování služeb souvisejících s pěstební činností – zajištění hospodaření v lese, péče o svěřený majetek, zalesnění holin, provádění ochranných a výchovných zásahů směřujících k zajištění lesních porostů. Dodavatelem bude poskytnuta jak práce, tak materiál jako je např. chemie, sadba, oplocení. Konkrétní dílčí plnění bude poskytovatel objednateli poskytovat na základě jeho požadavků v zadávacích listech. Cílem této zakázky je uzavření smlouvy o poskytování služeb na dobu 4 let. Podrobnější informace jsou uvedeny v dalších částech zadávacích podmínek, resp. v přílohách zadávací dokumentace, jimiž je Závazný vzor smlouvy, cenová nabídka a specifikace služeb.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1