Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De duur van de initiële overeenkomst is vier (4) jaar met een optie tot verlenging van zestien (16) keer één (1) jaar ofwel twaalf (12) maanden.
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Alkmaar en omgeving (NL328)
Land: Niederlande