See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mokslo paskirties pastato-mokyklos, esančios adresu: Nepriklausomybės g. 56, Vilkaviškyje, rekonstravimo projekto A laidos (I, II, III etapų) parengimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugų pirkimas
Beschreibung: Mokslo paskirties pastato-mokyklos, esančios adresu: Nepriklausomybės g. 56, Vilkaviškyje, rekonstravimo projekto A laidos (I, II, III etapų) parengimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugų pirkimas
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0