See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby oddziału szpitalnego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby oddziału szpitalnego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i parametry techniczne przedmiotu zamówienia został określony w Załącznikach nr 2.1 - 2.4 Formularz asortymentowo-cenowy do SWZ dla poszczególnych części (pakietów).
Vorherige Bekanntmachung: 741265-2025
Interne Kennung: DA.ZP.242.73.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33194110 Infusionspumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 33112200 Ultraschallanlage, 34114122 Patiententransportfahrzeuge, 33194100 Ausrüstung und Instrumente für Infusion
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Zakup sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby oddziału szpitalnego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku (Pakiet nr 4).
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby oddziału szpitalnego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.4 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy (Pakiet nr 4).
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Haupteinstufung (cpv): 33194100 Ausrüstung und Instrumente für Infusion
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33194110 Infusionspumpen