See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Potraviny pre školské jedálne
Beschreibung: Predmetom zákazky je výber predávajúceho tovaru – potravín pre školské jedálne ŠJ ZŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15, Trnava, ŠJ MŠ Ľudová 27, ŠJ MŠ Murgašova 13 a ŠJ MŠ Spojná 6, Trnava.
Interne Kennung: ZSSUT 01_26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ovocie, zelenina
Beschreibung: Predmetom zákazky je nákup a dodávka čerstvého ovocia a zeleniny. Podrobnejšie vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v časti B. Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Interne Kennung: Časť 1
Haupteinstufung (cpv): 03220000 Gemüse, Obst und Schalenfrüchte
Los: LOT-0002
Titel: Mäso, mäsové výrobky a údeniny
Interne Kennung: Časť 2
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Los: LOT-0003
Titel: Základné potraviny, mlieko, mliečne výrobky a vajcia
Interne Kennung: Časť 3
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0004
Titel: Hydina chladená
Beschreibung: Predmetom zákazky je nákup a dodávka hydiny chladenej. Podrobnejšie vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v časti B. Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Interne Kennung: Časť 4
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel
Los: LOT-0005
Titel: Pekárenský tovar
Beschreibung: Predmetom zákazky je nákup a dodávka pekárenských výrobkov. Podrobnejšie vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v časti B. Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Interne Kennung: Časť 5
Haupteinstufung (cpv): 15612500 Backwaren
Los: LOT-0006
Titel: Mrazený tovar
Beschreibung: Predmetom zákazky je nákup a dodávka mrazeného tovaru. Podrobnejšie vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v časti B. Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Interne Kennung: Časť 6
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte