513937-2025 - Ergebnis
Polen – Heizöl – DOSTAWA OLEJU OPAŁOWEGO LEKKIEGO I NAJEM KONTENEROWEJ KOTŁOWNI Z DOSTOSOWANIEM INSTALACJI C.O. W BUDYNKACH REJONOWEJ BAZY ZAOPATRZENIA MEDYCZNEGO NA TERENIE 4WSzKzP SP ZOZ WE WROCŁAWIU
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA OLEJU OPAŁOWEGO LEKKIEGO I NAJEM KONTENEROWEJ KOTŁOWNI Z DOSTOSOWANIEM INSTALACJI C.O. W BUDYNKACH REJONOWEJ BAZY ZAOPATRZENIA MEDYCZNEGO NA TERENIE 4WSzKzP SP ZOZ WE WROCŁAWIU
BeschreibungZamówienie obejmuje dostawę oleju opałowego lekkiego i najem kontenerowej kotłowni z dostosowaniem instalacji c.o. w budynkach Rejonowej Bazy Zaopatrzenia Medycznego na terenie 4WSzKzP SPZOZ we Wrocławiu. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ Formularzu cenowym i Załączniku nr 2a do SWZ Opis przedmiotu zamówienia. Kody CPV: 09135100-5; 45331110-0
Vorherige Bekanntmachung410605-2025
Interne Kennung4WSzKzP.SZP.2612.46.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09135100 Heizöl
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45331110 Installation von Kesseln
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Wykonawcy nie przysługuje względem Zamawiającego jakiekolwiek roszczenie z tytułu niezrealizowania pełnej ilości przedmiotu zamówienia. Niezrealizowana część umowy nie będzie większa niż 50% ceny brutto umowy. Zamówienie gwarantowane wynosi 50% ceny brutto umowy. Jeżeli zamawiający skorzysta z prawa opcji wykonawca zobowiązuje się umożliwić zamawiającemu zakup dodatkowych ilości towaru na takich samych zasadach jak dostawy objęte zamówieniem gwarantowanym. 2. Zamawiający zastrzega, że część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z opcji w przypadku braku rzeczywistych potrzeb przedmiotu umowy, bądź braku środków finansowych na ten cel. 3. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przedmiotowej umowy. Pisemna forma powiadomienia wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji przez zamawiającego, jest wiążąca dla wykonawcy w zakresie realizacji wszystkich warunków określonych w niniejszej umowie dla zakupu realizowanego w ramach opcji. W przypadku skorzystania przez zamawiającego z prawa opcji postanowienia niniejszej umowy obowiązują odpowiednio.