513941-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen – Výstavba FVE na budově čističky odpadních vod ve Špindlerově Mlýně
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýstavba FVE na budově čističky odpadních vod ve Špindlerově Mlýně
BeschreibungVeřejné zakázka je rozdělena na dvě (2) části: Část 1 – Dodávka FVE Část 2 – Stavební úpravy Předmětem plnění veřejné zakázky je zejména pro Část 1: dodávka, instalace a zprovoznění fotovoltaického systému o výkonu 139,2 kW, tedy kompletace fotovoltaické elektrárny, na budovách v areálu ČOV ve městě Špindlerův Mlýn. pro Část 2: stavební úpravy mající za cíl zpevnění/vyztužení stávajících střešních konstrukcí budov na které budou umístěny fotovoltaické elektrárny.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensNadlimitní veřejná zakázka na dodávky je zadána dle ZZVZ v souladu s § 56 v otevřeném řízení.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 45000000 Bauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelVýstavba FVE na budově čističky odpadních vod ve Špindlerově Mlýně - Část 1
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zejména pro Část 1: dodávka, instalace a zprovoznění fotovoltaického systému o výkonu 139,2 kW, tedy kompletace fotovoltaické elektrárny, na budovách v areálu ČOV ve městě Špindlerův Mlýn.
Interne KennungČást 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel nestanovil vyhrazený závazek ze smlouvy.
LosLOT-0002
TitelVýstavba FVE na budově čističky odpadních vod ve Špindlerově Mlýně - Část 2
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zejména pro Část 2: stavební úpravy mající za cíl zpevnění/vyztužení stávajících střešních konstrukcí budov na které budou umístěny fotovoltaické elektrárny.
Interne KennungČást 2
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 09331200 Solar photovoltaic modules
Additional classification (cpv): 09332000 Solar installation, 45000000 Construction work, 45300000 Building installation work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Část 1
Additional classification (cpv): 09332000 Solar installation
Options:
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Část 2
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45300000 Building installation work