See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pojištění majetku, odpovědnosti a motorových vozidel města Žďár nad Sázavou
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí služeb spočívající v komplexním pojištění majetku, pojištění odpovědnosti za újmu a havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla podle zákona č. 168/1999 Sb., o pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla a o změně některých souvisejících zákonů (zákon o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla) města Žďár nad Sázavou včetně jím založených a zřízených organizací, a to na období od 01.07.2026 do 30.06.2030.
Interne Kennung: DBID 1263
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: § 56 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pojištění majetku a odpovědnosti
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí služeb spočívající v komplexním pojištění majetku a pojištění odpovědnosti za újmu města Žďár nad Sázavou včetně jím založených a zřízených organizací, a to na období od 01.07.2026 do 30.06.2030.
Interne Kennung: DBID 1267
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy v případě budoucí změny hodnoty pojištěného majetku, pořízení dalšího majetku, úpravy limitů a sublimitů dle potřeb Zadavatele, individuální pojištění (majetkové či odpovědnostní) v rozsahu nad rámec pojistné smlouvy nebo rozšíření pojistného krytí dle pojistné smlouvy podepsané v návaznosti na výše uvedený předmět veřejné zakázky, a to v souladu se změnou svého pojistného zájmu. Podle tohoto ustanovení ZZVZ lze také uplatnit změnu doby plnění. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 3 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku na poskytování nových pojišťovacích služeb nebo změna pojištění na základě velkých investic do budov, staveb a ostatního majetku v jednacím řízení bez uveřejnění. Nové pojišťovací služby budou spočívat ve sjednaná dalších pojistných produktů v případě změny pojistného zájmu zadavatele v průběhu celé doby plnění (např. pojištění stavební a přepravní, cestovní, pojištění odpovědnosti způsobenou zaměstnancem zaměstnavateli apod.). Předpokládaná hodnota takto vyhrazených změn závazku ze smlouvy v průběhu celé doby pojištění může činit až 10% hodnoty veřejné zakázky. Podrobnosti jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Los: LOT-0002
Titel: Pojištění motorových vozidel
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí služeb spočívající v havarijním pojištění a pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla podle zákona č. 168/1999 Sb., o pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla a o změně některých souvisejících zákonů (zákon o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla) města Žďár nad Sázavou včetně jím založených a zřízených organizací, a to na období od 01.07.2026 do 30.06.2030.
Interne Kennung: DBID 1268
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen