2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění svozu odpadů pro město Hulín
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy na zajištění komplexního systému nakládání s odpady na území města Hulína a jeho místních částí Záhlinice a Chrášťany, včetně provozu sběrného dvora umístěného na ul. Kostelní 988, Hulín, v souladu s platnými právními předpisy České republiky a obecně závaznými vyhláškami zadavatele. Účelem veřejné zakázky je, aby vybraný dodavatel zajistil pro zadavatele plnění povinností zadavatele, které vyplývají ze zákona č. 541/2020 Sb., o odpadech a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů, a dle příslušných prováděcích předpisů, zejména pak vyhlášky č. 273/2021 Sb., o podrobnostech nakládání s odpady,, a dále cílů a povinností plynoucích, z aktuálního Plánu odpadového hospodářství Zlínského kraje (dále jen „POH ZK“) a Obecně závazné vyhlášky zadavatele o stanovení obecního systému odpadového hospodářství.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2024115