513956-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Lehrmittel – SŠIEŘ Rožnov pod Radhoštěm – Oprava a vybavení učeben robotiky a měření – dodávka nábytku a vybavení
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSŠIEŘ Rožnov pod Radhoštěm – Oprava a vybavení učeben robotiky a měření – dodávka nábytku a vybavení
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je modernizace učeben robotiky a měření Střední školy informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm. Konkrétně se jedná o dodávku nábytku, měřicích přístrojů, výpočetní techniky a řídicích systému.
Interne Kennung2026007
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 38300000 Messinstrumente, 39160000 Schulmöbel, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30213300 Tischcomputer, 32342000 Lautsprecher, 38652120 Videoprojektoren, 30232100 Drucker und Plotter, 30237000 Teile und Zubehör für Computer
5. Los
LosLOT-0001
TitelDodávka nábytku
BeschreibungPředmětem části 1 veřejné zakázky je dodávka nového nábytku a vybavení do učeben robotiky a měření Střední školy informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm.
Interne Kennung2026007/1
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
Optionen
Beschreibung der Optionenviz zadávací dokumentace
LosLOT-0004
TitelDodávka řídicích systémů
BeschreibungPředmětem části 4 veřejné zakázky je dodávka řídicích systémů do učeben robotiky a měření Střední školy informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm.
Interne Kennung2026007/4
LosLOT-0003
TitelDodávka výpočetní techniky
BeschreibungPředmětem části 3 veřejné zakázky je dodávka výpočetní techniky do učeben robotiky a měření Střední školy informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm.
Interne Kennung2026007/3
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32342000 Lautsprecher, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30213300 Tischcomputer, 38652120 Videoprojektoren, 30232100 Drucker und Plotter, 30237000 Teile und Zubehör für Computer
LosLOT-0002
TitelDodávka měřicích přístrojů
BeschreibungPředmětem části 2 veřejné zakázky je dodávka měřicích přístrojů do učeben robotiky a měření Střední školy informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm.
Interne Kennung2026007/2
Haupteinstufung (cpv): 38300000 Messinstrumente