See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Makelaarsdiensten verkoop pand UvA
Beschreibung: De opdracht bestaat uit het verzorgen en begeleiden van een gestructureerd verkoopproces bij de verkoop van de oude Universiteitsbibliotheek aan de Singel 425 te Amsterdam.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70000000 Immobiliendienste
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Tot verkoop pand is voltooid