513969-2026 - Ergebnis
Estland – Verarbeitungsmaschinen für Lebensmittel, Getränke und Tabak – Lõuna-Eesti aiasaaduste väärindamiskeskusele juurviljade koorimisliini ostmine ja paigaldamine
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lõuna-Eesti aiasaaduste väärindamiskeskusele juurviljade koorimisliini ostmine ja paigaldamine
Beschreibung: Lõuna-Eesti aiasaaduste väärindamiskeskuse seadmete ostmine ja paigaldamine. Hankija põhieesmärgiks on tähtaegselt sisustada seadmetega väärindamiskeskuse hoone. Hanke tulemuseks on kõikidele nõuetele vastavad, võimalikult vastupidavad ja kauakestvad seadmed, mis tagab tõrgeteta tootmise. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 309800-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42210000 Verarbeitungsmaschinen für Lebensmittel, Getränke und Tabak
5. Los
Los: LOT-0000