2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vervanging en realisatie LED-verlichting sportparken gemeente Hoogeveen
Beschreibung: De opdracht betreft de vervanging en realisatie van LED-sportverlichting voor 6 sportparken in de gemeente Hoogeveen. De omvang van de opdracht is €323.000,-.
Interne Kennung: Z.516507
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De Europese openbare procedure wordt gehanteerd.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232000 Wartung von öffentlichen Beleuchtungseinrichtungen und Verkehrsampeln
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928500 Straßenbeleuchtungseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Vervanging en realisatie LED-sportverlichting sportparken gemeente Hoogeveen
Beschreibung: De opdracht betreft de vervanging en realisatie van LED-sportverlichting voor sportparken in de gemeente Hoogeveen. De omvang bedraagt €323.000,-.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht mag 1 maal met 2 jaar worden verlengd.