514012-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Elektrizität – NZ 5/2026 „Dodávka elektrickej energie na rok 2027“
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NZ 5/2026 „Dodávka elektrickej energie na rok 2027“
Beschreibung: Predmetom obstarávania je dodávka elektrickej energie do odberných miest verejného obstarávateľa vrátane zabezpečenia distribúcie elektriny a súvisiacich distribučných služieb, vrátane prenesenia zodpovednosti odberateľa na dodávateľa v plnom rozsahu za odchýlku a zabezpečenia ostatných služieb nevyhnutných na riadne plnenie predmetu zákazky. Súčasťou predmetu zákazky je aj vykonanie všetkých úkonov potrebných na zmenu dodávateľa elektriny, ak je to potrebné, bez prerušenia dodávky elektrickej energie do odberných miest verejného obstarávateľa.
Interne Kennung: NZ 5/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65300000 Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001