514016-2026 - Wettbewerb
Polen – Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit – 4/PN/SSp/2026 Zakup i dostawa sprzętu pożarniczego oraz środków ochrony indywidualnej i przedmiotów ekwipunku osobistego strażaków z zastosowaniem prawa opcji
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel4/PN/SSp/2026 Zakup i dostawa sprzętu pożarniczego oraz środków ochrony indywidualnej i przedmiotów ekwipunku osobistego strażaków z zastosowaniem prawa opcji
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu pożarniczego oraz środków ochrony indywidualnej i przedmiotów ekwipunku osobistego strażaków z zastosowaniem prawa opcji. Część 1 – Armatura i osprzęt pożarniczy Część 2 – Sprzęt oświetleniowy i sygnalizacyjny Część 3 - Środek pianotwórczy Część 4 – Sorbent mineralny Część 5 – Sprzęt ratowniczy Część 6 – Podręczny sprzęt gaśniczy Część 7 – Pozostały sprzęt ppoż Część 8 – Środki ochrony indywidualnej i wyposażenie ochronne dla strażaków Część 9 - Przedmioty odzieży specjalnej dla strażaków Część 10 – Ubrania specjalne dla strażaków Część 11 – Zbiornik wodny
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
LosLOT-0001
TitelArmatura i osprzęt pożarniczy
BeschreibungArmatura i osprzęt pożarniczy
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający przewiduje skorzystanie z opcji na zasadach określonych w art. 441 ust 1 ustawy Pzp. 2. Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji. Zamawiający przewiduje rozszerzenie zamówienia podstawowego o dostawy, tożsame z zamówieniem podstawowym. Szczegółowy wykaz produktów objętych prawem opcji podano w opisie przedmiotu zamówienia oraz w formularzu cenowym, stanowiących załączniki do SWZ. Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest wola Zamawiającego. 3. Szczegółowe zasady skorzystania z prawa opcji opisano w § 1 wzoru umowy stanowiący załącznik do SWZ. 4. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji wykonawcy nie przysługują roszczenia z tego tytułu
LosLOT-0002
TitelSprzęt oświetleniowy i sygnalizacyjny
BeschreibungSprzęt oświetleniowy i sygnalizacyjny
LosLOT-0003
TitelŚrodek pianotwórczy
BeschreibungŚrodek pianotwórczy
LosLOT-0004
TitelSorbent mineralny
BeschreibungSorbent mineralny
LosLOT-0005
TitelSprzęt ratowniczy
BeschreibungSprzęt ratowniczy
LosLOT-0006
TitelPodręczny sprzęt gaśniczy
BeschreibungPodręczny sprzęt gaśniczy
LosLOT-0007
TitelPozostały sprzęt ppoż
BeschreibungPozostały sprzęt ppoż
LosLOT-0008
TitelŚrodki ochrony indywidualnej i wyposażenie ochronne dla strażaków
BeschreibungŚrodki ochrony indywidualnej i wyposażenie ochronne dla strażaków
LosLOT-0009
TitelPrzedmioty odzieży specjalnej dla strażaków
BeschreibungPrzedmioty odzieży specjalnej dla strażaków
LosLOT-0010
TitelUbrania specjalne dla strażaków
BeschreibungUbrania specjalne dla strażaków
LosLOT-0011
TitelZbiornik wodny
BeschreibungZbiornik wodny