2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż windy w rejonie ul. Romualda Mielczarskiego w Kielcach wraz z wykonaniem niezbędnych robót montażowo-budowlanych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż windy osobowej w rejonie ulicy R. Mielczarskiego w Kielcach wraz z przełożeniem sieci elektroenergetycznej i sieci teletechnicznej i polega w szczególności na: 1.1. wykonaniu szybu windowego z dojściem do tunelu podziemnego; 1.2. dostawie i montażu windy osobowej elektrycznej; 1.3. wykonaniu instalacji elektrycznej; 1.4. wykonaniu przyłącza do kanalizacji sanitarnej deszczowej; 1.5. dostawie i montażu kamer monitoringu; 1.6. przebudowie zatoki postojowej w rejonie inwestycji; 1.7. przełożeniu sieci w rejonie zaprojektowanej windy; 1.8. odtworzeniu nawierzchni do stanu pierwotnego. 2. Szczegółowy zakres zamówienia i sposób realizacji określają: 2.1. Pracownia Projektów MODUS, Mirosław Macioszek z siedzibą przy ul. Narciarska 2F/34, 31-579 Kraków pn.: „Budowa windy wraz z instalacją elektryczną, przyłączem do sieci kanalizacji deszczowej w rejonie ul. Mielczarskiego” - stanowiąca Załącznik nr 1 do SWZ; 2.2. specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych – stanowiąca Załącznik nr 2 do SWZ; 2.3. wzór umowy – stanowiący Załącznik nr 4 do SWZ
Interne Kennung: AK-IV.271.28.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1. Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42416100 Aufzüge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45223100 Zusammenbau von Metallkonstruktionen, 32333200 Camcorder
5. Los
Los: LOT-0001