514024-2026 - Wettbewerb
Litauen – Bauarbeiten für Militärgebäude und -einrichtungen – Daugiafunkcinės šaudyklos Nr. 11 su aprūpinimo infrastruktūra statybos Šalčininkų r. sav., Pabarės sen., Visinčios k., darbo projekto parengimo paslaugos ir statybos darbai
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Daugiafunkcinės šaudyklos Nr. 11 su aprūpinimo infrastruktūra statybos Šalčininkų r. sav., Pabarės sen., Visinčios k., darbo projekto parengimo paslaugos ir statybos darbai
Beschreibung: Perkančioji organizacija numato įsigyti Kitos paskirties inžinerinio statinio (daugiafunkcinės šaudyklos su aprūpinimo infrastruktūra) Šalčininkų r. sav., Pabarės sen., Visinčios k., darbo projekto parengimo paslaugas, statybos darbus ir suteikti inžinerines paslaugas: geodezinių, kadastrinių matavimų atlikimas, vykdymo dokumentacijos, kadastrinių matavimo bylų parengimas, žemės sklypo duomenų atnaujinimas ir suderinimas su VĮ „Registrų centras“, statinių ir inžinerinių tinklų kontrolinių nuotraukų parengimas, įkėlimas ir suderinimas TIIIS sistemoje ir kitos inžinerinės paslaugos, reikalingos statybos užbaigimo procedūroms pradėti ir užbaigti bei įregistruoti teisės aktų numatyta tvarka.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45216200 Bauarbeiten für Militärgebäude und -einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0