See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění služeb úklidu a recepce v budovách Ostravské univerzity
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytování služeb souvisejících v zajištění úklidu a recepčních služeb v budovách Ostravské univerzity, blíže specifikovaných v odst. 4.3. této zadávací dokumentace, dle aktuálních provozních potřeb zadavatele po dobu 36 měsíců. Popis požadovaných služeb, množství, specifikace a další požadavky jsou uvedeny pro každou část zvlášť, v Příloze č. 1 – Popis objektů a rozsah požadovaných služeb, v Příloze č. 2 – Specifikace požadovaných služeb, v Příloze č. 3 – Ceník požadovaných služeb a v Příloze č. 4 – Ceník ročních a mimořádných úklidových služeb, které jsou nedílnou součástí této zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 5437-2023
Interne Kennung: 8/90162/VZ/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919000 Büro-, Schul- und Büroausstattungsreinigung, 79992000 Empfangsdienste
5. Los
Los: LOT-0010
Titel: Část 4: Fakulta sociálních studií
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytování služeb souvisejících v zajištění úklidu a recepčních služeb v budovách Fakulty sociálních studií Ostravské univerzity, blíže specifikovaných v odst. 4.3. této zadávací dokumentace, dle aktuálních provozních potřeb zadavatele po dobu 36 měsíců. Popis požadovaných služeb, množství, specifikace a další požadavky jsou uvedeny pro každou část zvlášť, v Příloze č. 1 - Popis objektů a rozsah požadovaných služeb, v Příloze č. 2 - Specifikace požadovaných služeb, v Příloze č. 3 - Ceník požadovaných služeb a v Příloze č. 4 - Ceník ročních a mimořádných úklidových služeb, které jsou nedílnou součástí této zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 8/90162/VZ/2023_Část 4
Los: LOT-0009
Titel: Část 3: Fakulta umění
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytování služeb souvisejících v zajištění úklidu a recepčních služeb v budovách Fakulty umění Ostravské univerzity, blíže specifikovaných v odst. 4.3. této zadávací dokumentace, dle aktuálních provozních potřeb zadavatele po dobu 36 měsíců. Popis požadovaných služeb, množství, specifikace a další požadavky jsou uvedeny pro každou část zvlášť, v Příloze č. 1 - Popis objektů a rozsah požadovaných služeb, v Příloze č. 2 - Specifikace požadovaných služeb, v Příloze č. 3 - Ceník požadovaných služeb a v Příloze č. 4 - Ceník ročních a mimořádných úklidových služeb, které jsou nedílnou součástí této zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 8/90162/VZ/2023_Část 3
Los: LOT-0008
Titel: Část 2: Pedagogická fakulta
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytování služeb souvisejících v zajištění úklidu a recepčních služeb v budovách Pedagogické fakulty Ostravské univerzity, blíže specifikovaných v odst. 4.3. této zadávací dokumentace, dle aktuálních provozních potřeb zadavatele po dobu 36 měsíců. Popis požadovaných služeb, množství, specifikace a další požadavky jsou uvedeny pro každou část zvlášť, v Příloze č. 1 – Popis objektů a rozsah požadovaných služeb, v Příloze č. 2 – Specifikace požadovaných služeb, v Příloze č. 3 – Ceník požadovaných služeb a v Příloze č. 4 – Ceník ročních a mimořádných úklidových služeb, které jsou nedílnou součástí této zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 8/90162/VZ/2023_Část 2
Los: LOT-0007
Titel: Část 1: Rektorát
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytování služeb souvisejících v zajištění úklidu a recepčních služeb v budovách Rektorátu Ostravské univerzity, blíže specifikovaných v odst. 4.3. této zadávací dokumentace, dle aktuálních provozních potřeb zadavatele po dobu 36 měsíců. Popis požadovaných služeb, množství, specifikace a další požadavky jsou uvedeny pro každou část zvlášť, v Příloze č. 1 - Popis objektů a rozsah požadovaných služeb, v Příloze č. 2 - Specifikace požadovaných služeb, v Příloze č. 3 - Ceník požadovaných služeb a v Příloze č. 4 - Ceník ročních a mimořádných úklidových služeb, které jsou nedílnou součástí této zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 8/90162/VZ/2023_Část 1