See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego, w częściach a-h
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego. Zamówienie zostało podzielone na części: Część a - Komputer przenośny (laptop typ I) (22 szt.) Część b - Komputer przenośny (laptop typ II) (21 szt.) Część c - Komputer specjalny (jednostka centralna typ I oraz typ II) (1 szt., 3 szt.) Część d - Monitor komputerowy – typ I (26 szt.) Część e - Monitor komputerowy typ II (20 szt.) Część f - Monitor interaktywny (3 szt.) Część g - Stacja dokująca (43 szt.) Część h - Graficzny procesor obliczeniowy (4 szt.)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30231300 Bildschirme, 30237200 Computerzubehör, 30237134 Grafikbeschleunigerkarten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Komputer przenośny (laptop typ I) (22 szt.)
Beschreibung: Komputer przenośny (laptop typ I) - 22 szt. - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Opisie przedmiotu zamówienia - w załączniku nr 1a do Specyfikacji warunków zamówienia.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy.
Los: LOT-0002
Titel: Komputer przenośny (laptop typ II) (21 szt.)
Beschreibung: Komputer przenośny (laptop typ II) - 21 szt. - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Opisie przedmiotu zamówienia - w załączniku nr 1b do Specyfikacji warunków zamówienia.
Los: LOT-0003
Titel: Komputer specjalny (jednostka centralna) (4 szt.)
Beschreibung: Komputer specjalny (jednostka centralna typ I) - 1 szt. Komputer specjalny (jednostka centralna typ II) - 3 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Opisie przedmiotu zamówienia - w załączniku nr 1c do Specyfikacji warunków zamówienia.
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Los: LOT-0004
Titel: Monitor komputerowy typ II (20 szt.)
Beschreibung: Monitor komputerowy typ II (20 szt.) - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Opisie przedmiotu zamówienia - w załączniku nr 1d do Specyfikacji warunków zamówienia.
Los: LOT-0005
Beschreibung: Monitor komputerowy typ II (20 szt.) - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Opisie przedmiotu zamówienia - w załączniku nr 1e do Specyfikacji warunków zamówienia.
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0006
Titel: Monitor interaktywny (3 szt.)
Beschreibung: Monitor interaktywny (3 szt.) - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Opisie przedmiotu zamówienia - w załączniku nr 1f do Specyfikacji warunków zamówienia.
Los: LOT-0007
Titel: Stacja dokująca (43 szt.)
Beschreibung: Stacja dokująca (43 szt.) - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Opisie przedmiotu zamówienia - w załączniku nr 1g do Specyfikacji warunków zamówienia.
Haupteinstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör
Los: LOT-0008
Titel: Graficzny procesor obliczeniowy (4 szt.)
Beschreibung: Graficzny procesor obliczeniowy (4 szt.) - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Opisie przedmiotu zamówienia - w załączniku nr 1h do Specyfikacji warunków zamówienia.
Haupteinstufung (cpv): 30237134 Grafikbeschleunigerkarten