2. Verfahren
Verfahren
Titel: DAS Projectmanagers en Directievoerders
Beschreibung: Welkom op het DAS voor de inzet van Projectmanagers en Directievoerders voor Stichting Gilde Opleidingen te Roermond. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse diensten ingekocht op het gebied van projectmanagement en directievoering. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle projectleiders en directievoerders die nodig zijn voor een organisatie als Stichting Gilde Opleidingen met 9000 studenten en 1000 medewerkers.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Welkom op het DAS voor de inzet van Projectmanagers en Directievoerders voor Stichting Gilde Opleidingen te Roermond. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse diensten ingekocht op het gebied van projectmanagement en directievoering. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1