2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor apothekersdiensten (incl. leveren van geneesmiddelen, parafarmaceutische producten en farmaceutische zorg) voor bewoners/patiënten
Beschreibung: Raamovereenkomst voor apothekersdiensten (incl. leveren van geneesmiddelen, parafarmaceutische producten en farmaceutische zorg) voor bewoners/patiënten
Interne Kennung: 2027-403/404/405-APO_2
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia, 33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke, 85149000 Dienstleistungen im pharmazeutischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Levering van vnl. unidoses medicatie - doelgroep: gehandicaptenzorg, instellingen voor revalidatie en psychiatrie
Beschreibung: Levering van vnl. unidoses medicatie - doelgroep: gehandicaptenzorg, instellingen voor revalidatie en psychiatrie
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Levering van vnl. unidoses medicatie - doelgroep: organisaties ouderenzorg - West-Vlaanderen
Beschreibung: Levering van vnl. unidoses medicatie - doelgroep: organisaties ouderenzorg - West-Vlaanderen
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Levering van vnl. unidoses medicatie - doelgroep: organisaties ouderenzorg - Oost-Vlaanderen, Limburg, Antwerpen, Vlaams-Brabant en Brussel
Beschreibung: Levering van vnl. unidoses medicatie - doelgroep: organisaties ouderenzorg - Oost-Vlaanderen, Limburg, Antwerpen, Vlaams-Brabant en Brussel
Interne Kennung: 3