514113-2026 - Ergebnis
Ungarn – Computeranlagen und Zubehör – RRF eszközök - Informatika 2
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RRF eszközök - Informatika 2
Beschreibung: Informatikai eszközök beszerzése oktatási tevékenység folytatása céljából, 2 részajánlati körben. 1. rész: Interaktív kijelző 2. rész: PC A nyertes ajánlattevő feladata a fenti új (nem használt) eszközök teljesítési helyszínre szállítása, tulajdonjogának átruházása. Részletek a jelen felhívás BT-24 mezőiben, valamint a műszaki leírásban és a szerződéstervezetben találhatók.
Vorherige Bekanntmachung: 242217-2026
Interne Kennung: EKR000469852026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Interaktív kijelző
Beschreibung: Interaktív kijelzők: 110 db + 22 db opció Elvárt műszaki paraméterek: - interaktív kijelző 86" képátló, 16:9 képarány, 4K UHD (3840x2160), infra multi-touch (40 érintés), legalább Android 11 (magyar, 8GB/128GB) - Előlapi csatlakozók (legalább): 1 x USB Type-C, 2 x USB 3.0 (Android & PC), 1 x USB 3.0 touch (Type-B), 1 x HDMI in - Oldal/alsó csatlakozók (legalább): 2 x HDMI in, 1 x DisplayPort in, 1 x USB Type-C, 1 x VGA in, 1 x audio in, 2 x LAN (RJ45), - 1 x USB 2.0 (Android & FW upgrade), 2 x USB 3.0 (Android & PC), 3 x USB 3.0 touch (Type-B), 1 x mic in, 1 x SPDIF (optikai), - 1 x RS232, 1 x audio out, 1 x HDMI out, beépített 2 x 15W sztereo audio - Beépített WiFi/Bluetooth modul - PC nélküli fehértábla üzemmód (Android), fali szerelő konzol, 2 db mágneses rögzítésű toll A gépnek I. típusú ökocímkével (vagy azzal egyenértékű címkével) kell rendelkeznie. A 25 grammnál nagyobb tömegű műanyag alkatrészek alacsony halogénezettségű anyagokat tartalmazhatnak. Az eszközök minden műanyagból készült alkatrésze kevesebb mint 1000 ppm (0,1 tömegszázalék) brómot és kevesebb mint 1000 ppm (0,1 tömegszázalék) klórt tartalmazhat, mely alól kivételt jelentenek a nyomtatott áramköri kártyák, elektronikus összetevők, kábelek és huzalozás szigetelése és a ventilátorok.
Interne Kennung: EKR000469852026/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ajánlatkérő fenntartja magának a jogot, hogy az alapmennyiségen (110 db) felül további 22 db interaktív kijelzőt megrendeljen. A nyertes ajánlattevő az opciós mennyiség leszállítására csak abban az esetben köteles, ha azokat Ajánlatkérő tőle - a szerződés hatálybalépését követően - külön nyilatkozattal megrendeli. Ajánlatkérő az opcionális mennyiség megrendelésére nem vállal kötelezettséget, ezen mennyiség megrendelésére Ajánlatkérő egyoldalú nyilatkozata alapján, a szerződés hatálybalépését követő 5 munkanapon belül kerülhet sor. Az opcionális mennyiség teljesítési határideje megegyezik az alapmennyiség teljesítési határidejével, azokat egyidejűleg kell átadni Ajánlatkérő számára.
Los: LOT-0002
Titel: PC
Beschreibung: 50 db (+ 10 db opció) PC, elvárt műszaki paraméterek: 16 GB DDR5 512GB SSD Ultra 7 265 1TB SSD 27 colos monitor A gépnek I. típusú ökocímkével (vagy azzal egyenértékű címkével) kell rendelkeznie. A 25 grammnál nagyobb tömegű műanyag alkatrészek alacsony halogénezettségű anyagokat tartalmazhatnak. Az eszközök minden műanyagból készült alkatrésze kevesebb mint 1000 ppm (0,1 tömegszázalék) brómot és kevesebb mint 1000 ppm (0,1 tömegszázalék) klórt tartalmazhat, mely alól kivételt jelentenek a nyomtatott áramköri kártyák, elektronikus összetevők, kábelek és huzalozás szigetelése és a ventilátorok.
Interne Kennung: EKR000469852026/2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Beschreibung der Optionen: Ajánlatkérő fenntartja magának a jogot, hogy az alapmennyiségen (50 db) felül további 10 db PC-tmegrendeljen. A nyertes ajánlattevő az opciós mennyiség leszállítására csak abban az esetben köteles, ha azokat Ajánlatkérő tőle - a szerződés hatálybalépését követően - külön nyilatkozattal megrendeli. Ajánlatkérő az opcionális mennyiség megrendelésére nem vállal kötelezettséget, ezen mennyiség megrendelésére Ajánlatkérő egyoldalú nyilatkozata alapján, a szerződés hatálybalépését követő 5 munkanapon belül kerülhet sor. Az opcionális mennyiség teljesítési határideje megegyezik az alapmennyiség teljesítési határidejével, azokat egyidejűleg kell átadni Ajánlatkérő számára.