514115-2026 - Ergebnis
Tschechien – Stromverteilerkabel – DODÁVKY KABELŮ A VODIČŮ NN - Plnění na RD 012-2022, RD 013-2022, RD 008-2022
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDODÁVKY KABELŮ A VODIČŮ NN - Plnění na RD 012-2022, RD 013-2022, RD 008-2022
BeschreibungDODÁVKY KABELŮ A VODIČŮ NN - Plnění na RD 012-2022, RD 013-2022, RD 008-2022
Vorherige Bekanntmachung548263-2023
Interne KennungCM20005_část 4,5,6
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensDODÁVKY KABELŮ A VODIČŮ NN - Plnění na RD 012-2022, RD 013-2022, RD 008-2022 Kvartální čerpání
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31320000 Stromverteilerkabel
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 4 -Kabely zemní, Cu jádro, 0,6/1 kV - izolace a plášť PVC
BeschreibungČást 4 -Kabely zemní, Cu jádro, 0,6/1 kV - izolace a plášť PVC Kvartální čerpání 06-09.2025, Počet objednávek 20
Interne KennungČást 4 -Kabely zemní, Cu jádro, 0,6/1 kV - izolace a plášť PVC
LosLOT-0003
TitelČást 6 - Kabely stíněné zemní Cu duše, 0,6/1 kV - izolace PVC
BeschreibungČást 6 - Kabely stíněné zemní Cu duše, 0,6/1 kV - izolace PVC Kvartální plnění
Interne KennungČást 6 - Kabely stíněné zemní Cu duše, 0,6/1 kV - izolace PVC
LosLOT-0002
TitelČást5 - Kabely instalační kulaté 450/750 V, Cu jádro - izolace a plášť PVC
BeschreibungČást5 - Kabely instalační kulaté 450/750 V, Cu jádro - izolace a plášť PVC, kvartální čerpání 06-09.2025, POčet objednávek 21
Interne KennungČást5 - Kabely instalační kulaté 450/750 V, Cu jádro - izolace a plášť PVC