2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ledigen en reinigen slibgistingstanks
Beschreibung: Waterschap Vallei en Veluwe nodigt marktpartijen uit om samen te werken binnen de raamovereenkomst voor het ledigen en reinigen van slibgistingstanks. We zoeken partners die niet alleen beschikken over de benodigde expertise en ervaring op het gebied van het veilig ledigen, reinigen en/of gereedmaken van slibgistingstanks, maar ook willen investeren in een duurzame, open en betrouwbare samenwerking, zonder integrale uitvoeringsverplichting. De werkzaamheden omvatten o.a het ledigen van slibgistingstanks, het verwijderen en afvoeren van slib(resten), het reinigen van de tanks en bijbehorende installatiedelen, alsmede het uitvoeren van aanvullende werkzaamheden die noodzakelijk zijn om de tanks veilig te kunnen inspecteren, onderhouden of weer in bedrijf te stellen. Er is geen maximum gesteld aan het aantal raamcontractanten binnen de raamovereenkomst; iedere Inschrijver die voldoet aan de gestelde geschiktheidseisen (zie Hoofdstuk 4) komt in aanmerking voor toelating. Op basis van historische uitgaven wordt de omvang van de opdracht voor het ledigen en reinigen van slibgistingstanks is geraamd op circa €300.000 (exclusief btw) per jaar. Voor de gehele looptijd van de overeenkomst van 6 jaar, inclusief verlengingen, wordt de totale geraamde omvang gesteld op circa €1.800.000 (exclusief btw). Ter dekking van mogelijke onvoorziene kosten is bij de raming een marge van 100% toegepast, wat resulteert in een plafondbedrag van €3.600.000 (exclusief btw) voor de gehele looptijd van de opdracht. De hierboven genoemde bedragen zijn uitsluitend indicatief. Opdrachtnemer kan hieraan geen enkele aanspraak of recht ontlenen. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw.
Interne Kennung: T0107
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europees openbaar (zie leidraad)
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45252122 Faulbehälter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513600 Schlammbeseitigung, 90513700 Schlammtransport
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 45259100 Reparatur und Wartung von Kläranlagen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Waterschap Vallei en Veluwe behoudt zich het recht voor om gedurende de looptijd van de overeenkomst aanvullende werkzaamheden met betrekking tot het ledigen en reinigen van slibgistingstanks bij de contractant op te dragen. Er bestaat geen verplichting tot afname van deze aanvullende werkzaamheden. Eventuele aanvullende opdrachten worden uitgevoerd op basis van de voorwaarden en tarieven van de raamovereenkomst, ter beoordeling van WSVV.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: T0107
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Europees openbaar (zie leidraad)
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45252122 Sewage digesters
Additional classification (cpv): 90513600 Sludge removal services, 90513700 Sludge transport services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 45259100 Wastewater-plant repair and maintenance work
Options: