2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa sprzętu IT do realizacji zajęć oraz doposażenia pracowni w ZSZ Nr 2 w ramach projektu pn. Wdrożenie programów rozwojowych szkół prowadzących kształcenie zawodowe w MOF Biała Podlaska
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu IT do realizacji zajęć oraz doposażenia pracowni w Zespole Szkół Zawodowych Nr 2 im. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury w Białej Podlaskiej w ramach projektu pn. Wdrożenie programów rozwojowych szkół prowadzących kształcenie zawodowe w MOF Biała Podlaska. 2. Zamawiający informuje, iż zamówienie realizowane jest w ramach projektu pn. Wdrożenie programów rozwojowych szkół prowadzących kształcenie zawodowe w MOF Biała Podlaska dofinansowane jest ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Funduszy Europejskich dla Lubelskiego 2021-2027 Priorytet X Lepsza edukacja, Działanie 10.5 Wsparcie edukacji w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych. 3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolnie wybraną liczbę części. Oferta musi obejmować cały zakres przedmiotu zamówienia dla danej części. 4. Zamówienie podzielono na dwie części: 1) Część 1 – dostawa sprzętu IT i oprogramowania; 2) Część 2 – dostawa monitorów interaktywnych. 5. Główny przedmiot: 30200000-1 urządzenia komputerowe Dodatkowe przedmioty: 30213100-6 Komputery przenośne; 30233000-1 Urządzenia do przechowywania i odczytu danych; 32420000-3 Urządzenia sieciowe; 30236000-2 Różny sprzęt komputerowy; 32421000-0 Okablowanie sieciowe 32422000-7 Elementy składowe sieci; 30231320-6 Monitory dotykowe; 30232100-5 Drukarki i plotery; 30121430-6 Cyfrowe urządzenia powielające; 30192113-6 Wkłady drukujące; 30125110-5 Toner do drukarek laserowych/faksów; 48000000-8 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne; 30232000-4 Sprzęt peryferyjny. 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (odpowiednio do części) znajduje się w Załączniku nr 1a, 1b do SWZ. 7. Każdą wyspecyfikowaną w SWZ część (2 części) należy traktować jako oddzielny przedmiot zamówienia (oddzielne zamówienia), wszelkie zapisy znajdujące się w SWZ i załącznikach dotyczące oferty należy rozumieć jako oferty częściowej. Jeżeli w SWZ i załącznikach nie został zamieszczony zapis, której części dotyczy określony artykuł, paragraf, ustęp, warunek, formularz, dokument itp. – oznacza, że dotyczy wszystkich części. 8. Wykonawca zobowiązany będzie udzielić gwarancji jakości oraz rękojmi za wady na dostarczony przedmiotu zamówienia (na wszystkie elementy składające się na przedmiot zamówienia) na okres nie krótszy niż 12 miesięcy* w części 1 i 36 miesięcy* w części 2, licząc od daty podpisania protokołu odbioru (bez względu na okresy gwarancji, oferowane przez producentów poszczególnych elementów składających się na przedmiot zamówienia). Uwaga: Zaoferowany okres rękojmi za wady nie może być krótszy od zaoferowanego okresu gwarancji. Zamawiający informuje, że okres gwarancji na dostarczony przedmiotu zamówienia jest również przedmiotem oceny ofert w kryterium „Gwarancja” – G”, określonym w rozdziale XVIII SWZ, zgodnie z opisanymi tam zasadami. 9. Wykonawca musi zaoferować przedmiot zamówienia zgodny z wymogami Zamawiającego określonymi w SWZ wraz z załącznikami, przy czym zobowiązany jest wskazać w formularzu rzeczowo-cenowym oferty nazwę producenta, model oferowanego przedmiotu zamówienia. 10. Zamawiający informuje, że zamówienie dotyczy wyposażenia Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Białej Podlaskiej, który jest placówką oświatową w rozumieniu art. 8 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz.U. 2024, poz. 737, z późn. zm.), a zakup sprzętu komputerowego jest związany z prowadzoną przez tę jednostkę działalnością dydaktyczną. (Podstawa prawna: art. 83 ust.1 pkt 26 lit. a oraz art. 83 ust. 14 pkt 1 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług Dz. U. z 2025 r. poz. 775). Zamawiający informuje, że zamówienie dotyczy szkoły prowadzonej przez Gminę Miejską Biała Podlaska. 11. Zamawiający nie wymaga w niniejszym postępowaniu przedmiotowych środków dowodowych. 12. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 2 (dla część 1 i 2) 13. W każdym przypadku użycia w opisie przedmiotu zamówienia norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp wykonawca powinien przyjąć, że odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. 14. W każdej z części termin realizacji całego zamówienia wynosi: 21 dni, licząc od dnia zawarcia umowy.
Interne Kennung: ZP.271.2.2.2025.IMO2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 32420000 Netzausrüstung, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 32421000 Netzverkabelung, 32422000 Netzkomponenten, 30231320 Tastbildschirme, 30232100 Drucker und Plotter, 30121430 Digitale Vervielfältigungsgeräte, 30192113 Tonerkassetten, 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30232000 Peripheriegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - dostawa sprzętu IT i oprogramowania
Interne Kennung: ZP.271.2.2.2025.IMO2 cz. 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - dostawa monitorów interaktywnych
Interne Kennung: ZP.271.2.2.2025.IMO2 cz. 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme