2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa kontenerowej mobilnej stacji uzdatniania wody o konstrukcji modułowej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa kontenerowej mobilnej stacji uzdatniania wody o konstrukcji modułowej, przeznaczonej do okresowego lub stałego uzdatniania wody powierzchniowej lub głębinowej, ze szczególnym uwzględnieniem sytuacji kryzysowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: WZP.271.28.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42912300 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Wasser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42912330 Geräte zum Reinigen von Wasser
5. Los
Los: LOT-0001