2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projektové a poradenské služby
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou projektové a poradenské služby v rozsahu: - zpracování projektové dokumentace - výkon autorského dozoru projektanta - poskytování součinnosti při projednání na dotčených orgánech - analýza stávajících řešení - vypracování odborných studií a rozborů - posuzování proveditelnosti a vyhodnocení efektivity připravovaných investičních záměrů - spolupráce při tvorbě investičních záměrů na rekonstrukce, dostavby a modernizace provozů - zpracování nových koncepčních návrhů na řešení investičních záměrů - spolupráce při zpracování specifikací technologického vybavení řešených zdravotnických provozů a vyhodnocení náročnosti na stavební připravenost. Podrobné vymezení požadavků na předmět plnění je uvedeno v příloze č. 1 Rozsah činností.
Interne Kennung: ÚN 14/2026 Projektové a poradenské služby
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71241000 Durchführbarkeitsstudie, Beratung, Analyse
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71241000 Durchführbarkeitsstudie, Beratung, Analyse
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Změna dodavatele Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje právo změnit dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, budou-li splněny tyto podmínky: a) původní dodavatel vypoví smlouvu na realizaci veřejné zakázky, případně zadavatel tomuto dodavateli vypoví smlouvu z důvodů, stanovených v Rámcové smlouvě v čl. XI Ostatní ujednání, b) Zadavatel vyzve účastníka zadávacího řízení, který se v rámci hodnocení nabídek umístil jako druhý v pořadí za vybraným dodavatelem, a který současně splnil všechny podmínky zadávací dokumentace a zákona. Zadavatel s tímto účastníkem uzavře smlouvu na plnění veřejné zakázky jen v za podmínek uvedených v nabídce, kterou podal v daném zadávacím řízení. c) V případě, že druhý účastník odmítne uzavřít smluvní vztah se zadavatelem, zadavatel osloví výše popsaným způsobem dalšího účastníka v daném zadávacím řízení.