See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi nieregularnego przewozu żołnierzy wraz z uzbrojeniem i wyposażeniem do ośrodków szkoleniowych własnym środkiem transportu wraz z kierowcą na potrzeby 32 WOG Zamość oraz jednostek i instytucji wojskowych znajdujących się na zaopatrzeniu logistycznym 32 WOG Zamość w zakresie 4 (czterech) części.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Świadczenie usługi nieregularnego przewozu żołnierzy wraz z uzbrojeniem i wyposażeniem do ośrodków szkoleniowych własnym środkiem transportu wraz z kierowcą na potrzeby 32 WOG Zamość oraz jednostek i instytucji wojskowych znajdujących się na zaopatrzeniu logistycznym 32 WOG Zamość, zlokalizowanych na terenie miast: Zamość, Chełm, Lublin i Hrubieszów. Usługa może objąć cały obszar Rzeczypospolitej Polskiej oraz przejazdy poza jej granice - w zakresie 4 (czterech) części: - Część nr 1 - Przewóz osób ( z lub do) 3bz, 25 blp OT, 32 WOG, 8 krrl, RCI(WT), 18pplot, 19 BZ, 4 blog, ul. Wojska Polskiego 2F, 22-400 Zamość; WCR Zamość ul. Koszary 52, 22-400 Zamość, oraz pozostałych jednostek i organizacji (nowoformowanych) będących na zaopatrzeniu 32 WOG. - Część 2 - Przewóz osób ( z lub do) 2pr, ul. Dwernickiego 4, 22 – 500 Hrubieszów, oraz pozostałych jednostek i organizacji (nowoformowanych) będących na zaopatrzeniu 32 WOG. - Część 3 - Przewóz osób (z lub do) 19 bz, 19 das, 19 NBOT, ul. Lubelska 139, 22-100 Chełm; WCR Chełm, ul. Koszarowa 1B, 22-100 Chełm; oraz pozostałych jednostek i organizacji (nowoformowanych) będących na zaopatrzeniu 32 WOG. - Część 4 - Przewóz osób (z lub do) WCR w Lublinie, ul. Spadochroniarzy 5, 20 – 043 Lublin; Wojskowej Komendy Transportu Lublin ul. al Racławickie 44, 20 – 043 Lublin; CWCR ul. Spadochroniarzy 5, 20 – 043 Lublin; Dowództwa Wielonarodowej Brygady LITPOLUKRBRIG ul. Radziszewskiego 4, 20-031 Lublin; Rejonowego Zarządu Infrastruktury ul. Lipowa 1A, 20 – 020 Lublin; Orkiestry Wojskowej Lublin ul. Nowy Świat 40, 20-400 Lublin; 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej w Lublinie ul. Droga Męczenników Majdanka 70, 20-325 Lublin; 19 Brygady Zmechanizowanej, ul. Z. Herberta 49, 20 – 468 Lublin, 18 Brygada Zmotoryzowana, 3 Wojskowy Szpital Polowy, Delegatura WOPpoż oraz pozostałych jednostek i organizacji (nowoformowanych) będących na zaopatrzeniu 32 WOG. Wymagania Zamawiającego w zakresie zatrudnienia pracowników na podstawie umowy o pracę 1) Wykonawca lub Podwykonawca (w przypadku realizacji zamówienia przy udziale podwykonawców) jest zobowiązany zatrudnić na podstawie umowy o pracę określonej w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2023 r. poz. 1465 z późń. zm.) pracowników, którzy w okresie realizacji Umowy będą wykonywać czynności związane z przewozem żołnierzy oraz pracowników RON 2) Zatrudnienie pracowników, o których mowa w ust. 1 powinno trwać nieprzerwanie przez cały okres realizacji Umowy. Szczegółowe wymagania dotyczące zatrudnienia pracowników na umowę o pracę zostały zawarte we wzorze umowy który zostanie przesłany wraz z SWZ przy przekazaniu zaproszenia do składania ofert.
Interne Kennung: ZP/PO/42/2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Przewóz osób ( z lub do) 3bz, 25 blp OT, 32 WOG, 8 krrl, RCI(WT), 18pplot, 19 BZ, 4 blog, ul. Wojska Polskiego 2F, 22-400 Zamość; WCR Zamość ul. Koszary 52, 22-400 Zamość, oraz pozostałych jednostek i organizacji (nowoformowanych) będących na zaopatrzeniu 32 WOG.
Beschreibung: Świadczenie usługi nieregularnego przewozu żołnierzy wraz z uzbrojeniem i wyposażeniem do ośrodków szkoleniowych własnym środkiem transportu wraz z kierowcą na potrzeby 32 WOG Zamość oraz jednostek i instytucji wojskowych znajdujących się na zaopatrzeniu logistycznym 32 WOG Zamość. Usługa może objąć cały obszar Rzeczypospolitej Polskiej oraz przejazdy poza jej granice.
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji (o jakim mowa w art. 441 ust. 1 Prawo zamówień publicznych), polegającym na możliwości zwiększenia zamówienia podstawowego - nie więcej jednak niż do 200% łącznej wartości zamówienia podstawowego. Warunki dotyczące realizacji zamówienia w ramach prawa opcji zawiera wzór umowy, który zostanie przesłany wraz z SWZ przy przekazaniu zaproszenia do składania ofert.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2- Przewóz osób ( z lub do) 2pr, ul. Dwernickiego 4, 22 – 500 Hrubieszów, oraz pozostałych jednostek i organizacji (nowoformowanych) będących na zaopatrzeniu 32 WOG.
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Przewóz osób (z lub do) 19 bz, 19 das, 19 NBOT, ul. Lubelska 139, 22-100 Chełm; WCR Chełm, ul. Koszarowa 1B, 22-100 Chełm; oraz pozostałych jednostek i organizacji będących na zaopatrzeniu 32 WOG.
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4-Przewóz osób(z lub do) WCR Lublin, ul.Spadochroniarzy 5; WKT Lublin ul.al Racławickie 44; CWCR ul. Spadochroniarzy 5; DWB LITPOLUKRBRIG ul.Radziszewskiego 4; RZI ul. Lipowa 1A; Orkiestry Wojskowej Lublin ul.Nowy Świat 40; 2LBOT Lublin ul.Męczenników Majdanka 70; 19 Brygady Zmechanizowanej ul. Z.Herberta 49, 18 BZ,3 Wojskowy Szpital Polowy, Delegatury WOPpoż oraz pozostałych jednostek.
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 4