514224-2026 - Wettbewerb
Polen – Papierhandtücher – Sukcesywne dostawy papieru toaletowego, ręczników papierowych, środków myjących i dezynfekujących wraz z najmem podajników i dozowników
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy papieru toaletowego, ręczników papierowych, środków myjących i dezynfekujących wraz z najmem podajników i dozowników
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy ręczników papierowych, papieru toaletowego i środków myjących wraz z najem podajników /dozowników na potrzeby jednostek SGGW. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załącznikach nr 3.1, 3.2 , 3.3 do SWZ. Zamawiający wymaga, aby wykonawca posiadł usługę recyklingu zużytych ręczników papierowych, która pozwala firmom zbierać ręczniki papierowe i przekazywać do ponownego przetworzenia na nowe produkty papierowe.System pomaga ograniczyć ilość odpadów komunalnych oraz zmniejszyć ślad CO2 związany z tradycyjną utylizacją odpadów higienicznych. Harmonogram odbioru zużytych ręczników papierowych przekazany będzie po podpisaniu umowy. Odbiór odpadów będzie następował nie częściej niż raz w miesiącu.Inne informacje dotyczące przedmiotu zamówienia: Zamawiający jest uprawniony do jednostronnego zmniejszenia przedmiotu zamówienia w zakresie ilościowym lub wartościowym w okresie obowiązywania umowy, przy czym łączna wartość zmniejszenia nie może przekroczyć 25 % całkowitej wartości zamówienia określonej w umowie. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na części. CZĘŚĆ I – SUKCESYWNE DOSTAWY RĘCZNIKÓW PAPIEROWYCH CPV: 337630000-6, Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy ręczników papierowych na potrzeby jednostek SGGW.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załączniku nr 3.1 do niniejszej SWZ.CZEŚĆ II – SUKCESYWNE DOSTAWY PAPIERU TOALETOWEGO CPV: 33761000-2 Przedmiotem zamówienia są sukcesywne papieru toaletowego na potrzeby jednostek SGGW. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3.2 do niniejszej SWZ. CZEŚĆ III – SUKCESYWNE DOSTAWY ŚRODKÓW MYJĄCYCH I DEZYNFEKUJĄCYCH CPV: 39831240-0.Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy preparatów czyszczących na potrzeby jednostek SGGW. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3.3 do niniejszej SWZ.2. Informacja o liczbie części zamówienia, na którą wykonawca może złożyć ofertę lub maksymalną liczbę części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu wykonawcy: Oferty można składać w odniesieniu do: -jednej części zamówienia,kilku części zamówienia,wszystkich części zamówienia. Zamawiający nie ogranicza liczby części, na które wykonawca może złożyć ofertę. Zamawiający nie ogranicza liczby części, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu wykonawcy. Wykonawca jest związany z ofertą od dnia upływu składania ofert do dnia 20/11/2026 .Oferta powinna być sporządzona w języku polskim.Wykonawca przygotowuje ofertę przy pomocy interaktywnego „Formularza ofertowego” udostępnionego przez Zamawiającego na Platformie e-Zamówienia i zamieszczonego w podglądzie postępowania w zakładce „Informacje podstawowe”. Oferta musi zawierać: wypełniony na platformie e-zamówienia interaktywny formularz ofertowy. Formularz musi być złożony w formie elektronicznej podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym osoby upoważnionej do reprezentowania wykonawców. Formularz cenowy (załącznik nr 4.1, 4.2, 4.3 do SWZ) Formularz musi być złożony w formie elektronicznej podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym osoby upoważnionej do reprezentowania wykonawców . JEDZ oraz oświadczenie według załącznika nr 6 do SWZ i Załącznika nr 7 do SWZ (o których mowa w rozdziale XI pkt 4 SWZ – jeżeli ma zastosowanie ) w formie elektronicznej podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym: w przypadku powoływania się na zasoby podmiotu trzeciego Załącznik nr 7 musi zostać podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez podmiot trzeci zgodnie z formą reprezentacji określoną w dokumencie rejestrowym właściwym dla formy organizacyjnej lub innym dokumencie podmiotu trzeciego, dokumenty określone w rozdz. V pkt 1 SWZ – przedmiotowe środki dowodowe, w formie wskazanej w ust. 11. Zobowiązanie podmiotu trzeciego (jeżeli dotyczy): zobowiązanie musi być złożone w formie elektronicznej podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym osoby upoważnionej do reprezentowania podmiotu trzeciego zgodnie z formą reprezentacji określoną w dokumencie rejestrowym właściwym dla formy organizacyjnej lub innym dokumencie.Potwierdzenie umocowania do działania w imieniu wykonawcy cd Rozdz. XVI. INFORMACJA O PRZEDMIOTOWYCH ŚRODKACH DOWODOWYCH 1.Zamawiający żąda, by wykonawca złożył wraz z ofertą następujące, przedmiotowe środki dowodowe:2.W zakresie Części I, Części II i Części III - karty katalogowe lub wydruki ze stron internetowych producenta lub inne dokumenty/oświadczenia producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela, albo inne równoważne dokumenty lub oświadczenia zawierające dokładne opisy techniczne przedmiotu oferty, sporządzone w języku polskim lub angielskim, a w przypadku dokumentów sporządzonych w innym języku obcym, Zamawiający wymaga złożenia ich tłumaczenia na język polski. Dokumenty mają potwierdzać wymogi opisane w Załączniku 3.1, 3.2 i 3.3 w kolumnie Parametry techniczne oraz w kolumnie Wymagane przez Zamawiającego (Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia) do SWZ. W Załączniku 4.1, 4.2 i 4.3 Kalkulacja ceny ofertowej należy podać nazwę producenta, numery katalogowe typ model wszystkich zaoferowanych produktów – jeżeli produkty posiadają numery katalogowe lub inne oznaczenie umożliwiające ich identyfikacje.Wykonawca zobowiązany jest do złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą ! Zamawiający akceptuje równoważne przedmiotowe środki dowodowe, jeśli potwierdzają, że oferowane świadczenia spełniają określone przez zamawiającego wymagania, cechy lub kryteria. Zamawiający przewiduje uzupełnianie przedmiotowych środków dowodowych. Jeżeli wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, zamawiający wzywa do ich złożenia
Interne Kennung: SZP.250.18.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33763000 Papierhandtücher
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33761000 Toilettenpapier, 39831240 Putzmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I – SUKCESYWNE DOSTAWY RĘCZNIKÓW PAPIEROWYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy ręczników papierowych na potrzeby jednostek SGGW. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załączniku nr 3.1 do niniejszej SWZ. Zamawiający wymaga, aby wykonawca posiadł usługę recyklingu zużytych ręczników papierowych, która pozwala firmom zbierać ręczniki papierowe i przekazywać do ponownego przetworzenia na nowe produkty papierowe. System pomaga ograniczyć ilość odpadów komunalnych oraz zmniejszyć ślad CO2 związany z tradycyjną utylizacją odpadów higienicznych. Harmonogram odbioru zużytych ręczników papierowych przekazany będzie po podpisaniu umowy. Odbiór odpadów będzie następował nie częściej niż raz w miesiącu.
Interne Kennung: CZĘŚĆ1-SUKCESYWNE DOSTAWY RĘCZNIKÓW PAPIEROWYCH (LOT-0001)
Los: LOT-0002
Titel: CZEŚĆ II – SUKCESYWNE DOSTAWY PAPIERU TOALETOWEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne papieru toaletowego na potrzeby jednostek SGGW. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3.2 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: CZEŚĆII -SUKCESYWNE DOSTAWY PAPIERU TOALETOWEGO (LOT-0002)
Haupteinstufung (cpv): 33761000 Toilettenpapier
Los: LOT-0003
Titel: CZEŚĆ III – SUKCESYWNE DOSTAWY ŚRODKÓW MYJĄCYCH I DEZYNFEKUJĄCYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy preparatów czyszczących na potrzeby jednostek SGGW. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3.3 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: CZEŚĆIII– SUKCESYWNE DOSTAWY ŚRODKÓW MYJĄCYCH I DEZYNFEKUJĄCYCH (LOT-0003)
Haupteinstufung (cpv): 39831240 Putzmittel