2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa części do drzwi pojazdów trakcyjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa części do drzwi pojazdów trakcyjnych. Opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowe warunki realizacji zamówienia zostały zawarte załączniku nr 1 do wzoru umowy w sprawie niniejszego zamówienia publicznego stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34631000 Teile für Lokomotiven oder rollendes Material
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Siłownik I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa części do drzwi pojazdów trakcyjnych. Opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowe warunki realizacji zamówienia zostały zawarte załączniku nr 1 do wzoru umowy w sprawie niniejszego zamówienia publicznego stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 1, Ol.240.3030.2026
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Siłownik II i rolki
Interne Kennung: Zadanie 2, Ol.240.3030.2026
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - Linki
Interne Kennung: Zadanie 3, Ol.240.3030.2026
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34631000 Parts of locomotives or rolling stock
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie 1 - Siłownik I
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie 2 - Siłownik II i rolki
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie 3 - Linki