See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów szewnych do Apteki Szpitalnej w podziale na zadania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów szewnych dla potrzeb Apteki Szpitalnej SP ZOZ MSWiA we Wrocławiu w okresie kolejnych 12 miesięcy
Vorherige Bekanntmachung: 317886-2026
Interne Kennung: ZZ-ZP-2375-15/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Nici chirurgiczne
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Jednorazowy przyrząd do usuwania zszywek
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: Wyroby medyczne