2. Verfahren
Verfahren
Titel: Niet openbare Europese aanbesteding revisie en vervanging industriële pompen Vitens
Beschreibung: Vitens wenst een raamcontract met minimaal 2 en maximaal 3 partijen te sluiten voor het reviseren en vervangen van industriële pompen.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbesteding zal in twee fase verlopen. Tijdens de Selectiefase zullen maximaal vijf partijen geselecteerd worden om deel te nemen aan de gunningsfase. Selectie zal plaatsvinden op basis van toetsing van kennis & ervaring (kerncompetenties). Tijdens de gunningfase zal er beoordeeld worden op basis van prijs/kwaliteit.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50511000 Reparatur und Wartung von Pumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42122000 Pumpen
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie hiervoor de Selectieleidraad