2. Verfahren
Verfahren
Titel: TYRIMAI KITOSE LABORATORIJOSE (atviras konkursas)
Beschreibung: Perkančioji organizacija perka tyrimus kitose laboratorijose.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71900000 Labordienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: I pirkimo dalis – biocheminiai, imunologiniai, infekcinės serologijos, molekuliniai infekciniai tyrimai
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: II pirkimo dalis – skubos tvarka atliekami tyrimai
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: III pirkimo dalis – histologiniai, citologiniai, prevencinių programų tyrimai
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: IV pirkimo dalis – mikrobiologiniai tyrimai
Interne Kennung: 4