2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Hef-, Hijs- en Sjormiddelen
Beschreibung: De Aanbestedende dienst nodigt u hierbij uit om u in te schrijven voor de aanbesteding voor de levering van Hef- Hijs- en Sjormiddelen. Het Ministerie van Defensie gebruikt in alle onder haar ressorterende commando's, technische directies en technische afdelingen Hef- Hijs en Sjormiddelen. De afdeling Maritieme Logistiek binnen de Directie Materiele instandhouding van de Koninklijke Marine, Commando Zeestrijdkrachten (CZSK) is aangewezen om deze artikelgroep voor het gehele ministerie van Defensie centraal te beheren. De hierbij gebruikte procedure is de openbare procedure uit de Aanbestedingswet 2012 (AW). De procedure verloopt volledig elektronisch via het online aanbestedingsplatform Mercell Source-to-Contract (Mercell).
Interne Kennung: T122057
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie Mercell.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42400000 Hebezeuge und Fördermittel sowie Teile
5. Los
Los: LOT-0000