514321-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dateiverwalter – Storage systém s podporou S3, CIFS a NFS pro vysokou ochranu dat
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelStorage systém s podporou S3, CIFS a NFS pro vysokou ochranu dat
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a implementace úložiště podporujícího primárně protokol S3 a sekundárně CIFS a NFS. Úložiště bude rozděleno do dvou boxů ve dvou geograficky oddělených lokalitách propojených dedikovaným IP spojením. Kapacita řešení bude celkově 300 TiB (čistá kapacita bez komprese, deduplikace a pod.). Řešení je složené ze dvou nodů, umístěných každý v samostatné lokalitě propojené dedikovaným IP spojením. Lokality vzdálené cca 2km. IP spoj zajistí na svých prostředcích zadavatel.
Interne KennungEZAK 49/2025 OI
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48823000 Dateiverwalter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30234000 Speichermedien, 72222300 Informationstechnologiedienste
5. Los
LosLOT-0001