2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky krmiva pro Zoo Praha - ČÁST XII – GRANULÁTY A SMĚSI 12 - Produkty značky GRANOVIT
Beschreibung: Předmětem plnění celé veřejné zakázky je dodávka krmiva pro Zoo Praha - tato část se týká dodávek speciálních granulí a směsí značky GRANOVIT pro primáty.
Vorherige Bekanntmachung: 56434-2024
Interne Kennung: VZ.23.079.VP
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadávací řízení dle § 63 odst. 3, písm. b) ZZVZ, protože tato veřejná zakázka může být splněna pouze konkrétním dodavatelem, který je jediný oprávněn dodávat předmět plnění veřejné zakázky do České republiky, a tak je schopen jej dodávat za nejnižší cenu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15713000 Haustierfutter
5. Los
Los: LOT-0001