2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu gaśniczo - ratowniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej Ząbrowo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego, wolnego od wad i roszczeń osób trzecich, średniego wozu ratowniczo – gaśniczego na potrzeby jednostki OSP Ząbrowo w Gminie Stare Pole, w terminie i o parametrach określonych w SWZ i OPZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego, wolnego od wad oraz roszczeń osób trzecich, średniego wozu ratowniczo – gaśniczego na potrzeby jednostki OSP Ząbrowo w Gminie Stare Pole, w terminie i o parametrach określonych w SWZ i OPZ.
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144200 Vehicles for the emergency services
5. Lot
Lot: LOT-0001