See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop van een autoladder 30m
Beschreibung: Brandweerzone Vlaamse Ardennen wil een autoladder met een reikhoogte van minstens 30 meter aankopen, met daaraan bevestigd een korf en plateau die zo zijn ontwikkeld dat alle hulpverleners in alle omstandigheden op een veilige manier kunnen werken en tevens dat het slachtoffer op een veilige manier kan worden geëvacueerd. De korf moet zowel aan de rechterkant als aan de linkerkant (van een smalle straat) tot bij het raam of het terras in de hoogte kunnen reiken. Voor de zone zijn van essentieel belang: • de wendbaarheid van de korf en • de bereikbaarheid - voor alle hulpverleners - van ramen en terrassen op hoger gelegen verdiepingen. De zone is op zoek naar een autoladder die aan bovenstaande vereisten voldoet. Bijkomende vereiste is dat de autoladder een vaste achteras heeft omdat het voertuig dan makkelijker te besturen en makkelijker hanteerbaar is in relatief smalle straten. Een meedraaiende achteras heeft voor de zone geen meerwaarde. In de technische vereisten (zie verder) zijn deze essentiële vereisten mee opgenomen.
Interne Kennung: PPP16H-134/6041/2026/autoladder
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144211 Fahrzeuge mit Drehleiter
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/autoladder_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Zie ook de gevraagde opties bij de technische bepalingen. 1/ Stroomgroep in brandweeruitvoering, spanning 230/400 V, vermogen minstens 8 kVA, voorzien van een aanduidende isolatiebewaker, gemonteerd in een DIN-raam. Stopcontacten type CE met mogelijkheid voor starten vanuit de bedienstoel 2/ Kuipbrancard FW 71 of gelijkwaardig 3/ Grondverlichting op de ladderkorf d.m.v. 2 ledschijnwerpers 4/ Functie verticale evacuatie (of schachtredding) 5/ Afsluitbaar opbergbakje in de ladderkorf 6/ Verlichting van het werkveld steunpoten 7/ Antivalbeveiliging vast gemonteerd op de korf 8/ Een elektrisch uitschuifbaar platform onderaan de korf 9/ Beladingsmateriaal (zie technische eisen))