See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord Cadru de furnizare "Grupuri electrogene tip 1" (Grup electrogen 2x800kVA)
Beschreibung: Furnizare a doua complete "grupuri electrogene tip 1" (Grup electrogen 2x800kVA), conform cerintelor din documentatia de atribuire. Numarul zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 15. In masura in care solicitarile de clarificari sau informatii suplimentare au fost adresate in termenul de mai sus, raspunsul autoritatii contractante la aceste solicitari va fi transmis in a 11-a zi inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 25974870_2026_PAAPD1587747
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31121100 Stromerzeugungsaggregate mit Selbstzündungsmotoren
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: "Grupuri electrogene tip 1" (Grup electrogen 2x800kVA), conform cerintelor din documentatia de atribuire. Cantitati estimative (cpl.): - acord-cadru: minima = 1; maxima = 2; - pentru un singur contract subsecvent: minima = 1; maxima = 2. Valori estimative maxime (lei fara TVA): - acord-cadru: 2.280.165,29 lei; - cel mai mare contract subsecvent: 2.280.165,29 lei. Cantitatea: 2 (doua) cpl Cpl. (complet) = Grup electrogen tip 1, echipat conform cerintelor din caietul de sarcini si specificatia tehnica
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79632000 Personalschulung