2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dzierżawa dwóch kombajnów chodnikowych klasy 130 kW wraz z urządzeniem podtrzymującym kombajn, sterowaniem do drążenia po upadzie do - 35° oraz zabezpieczeniem pełnej obsługi gwarancyjnej i serwisowej w całym okresie dzierżawy dla potrzeb Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW Ruch Jankowice.
Beschreibung: Dzierżawa dwóch kombajnów chodnikowych klasy 130 kW wraz z urządzeniem podtrzymującym kombajn, sterowaniem do drążenia po upadzie do - 35° oraz zabezpieczeniem pełnej obsługi gwarancyjnej i serwisowej w całym okresie dzierżawy dla potrzeb Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW Ruch Jankowice.
Interne Kennung: 482500302
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43000000 Maschinen und Geräte für Bergbau und Steinbrecharbeiten, Baumaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: „Dzierżawa dwóch kombajnów chodnikowych klasy 130 kW wraz z urządzeniem podtrzymującym kombajn, sterowaniem do drążenia po upadzie do - 35° oraz zabezpieczeniem pełnej obsługi gwarancyjnej i serwisowej w całym okresie dzierżawy dla potrzeb Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW Ruch Jankowice.”
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Okres obowiązywania 1095 dni dla każdego kombajnu. W tym dla: - dla kombajnu nr 1 - gwarantowane 730dni i opcja maksymalnie 365 dni, - dla kombajnu nr 2 - gwarantowane 730 i opcja maksymalnie 365 dni. Okres obowiązywania 1095 dni dla każdego urządzenia podtrzymującego. W tym: - dla urządzenia podtrzymującego nr 1 - gwarantowane 480dni i opcja maksymalnie 615 dni, - dla urządzenia podtrzymującego nr 2 - gwarantowane 300dni i opcja maksymalnie 795 dni.