514404-2025 - Ergebnis
Niederlande – Computerbezogene Geräte – NU CorDeo Scholengroep - Desktops
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNU CorDeo Scholengroep - Desktops
BeschreibungHet betreft hier een opdracht voor de levering van Desktops ten behoeve van CorDeo Scholengroep. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Desktops.
Vorherige Bekanntmachung422765-2021
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
LosLOT-0000
514404-2025 - Resultaat
Nederland – Computerapparatuur – NU CorDeo Scholengroep - Desktops
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: NU CorDeo Scholengroep - Desktops
Eerdere aankondiging: 422765-2021
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000