51441-2026 - Ergebnis
Tschechien – Anstrichfarben, Lacke und Mastixharze – Polep interiéru tramvají antigraffiti fólií nebo aplikace nástřiku do interiéru tramvají
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPolep interiéru tramvají antigraffiti fólií nebo aplikace nástřiku do interiéru tramvají
BeschreibungPředmětem tohoto zadávacího řízení je výběr dodavatele a uzavření smlouvy na dodávku a polep interiéru tramvají antigraffiti fólií, a dále výběr dodavatele a uzavření smlouvy na provedení antigraffiti nástřiku nebo nátěru tramvají,
Vorherige Bekanntmachung10897-2023
Interne KennungPolep interiéru tramvají antigraffiti fólií nebo aplikace nástřiku do interiéru tramvají
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44800000 Anstrichfarben, Lacke und Mastixharze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44174000 Folien
5. Los
LosLOT-0001
TitelPolep interiéru tramvají antigraffiti fólií nebo aplikace antigraffiti nástřiku do interiéru tramvají-část 1 (TRAM T3 a KT8N2)
BeschreibungPředmětem plnění části 1 veřejné zakázky je dodávka antigraffiti fólií a polep interiéru tramvají zadavatele typu T3 a KT8N2 podle technické specifikace antigraffiti fólií, která tvoří přílohu č. 4 zadávací dokumentace