See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DODÁVKY INERTNÍCH MATERIÁLŮ 2025-2026
Beschreibung: Předmětem této Veřejné zakázky je v každé části Veřejné zakázky uzavření Rámcové dohody s jedním účastníkem, jejímž předmětem budou podle definice příslušné částí Veřejné zakázky dílčí dodávky buď inertního písku frakce 0/8 anebo inertního kameniva frakce v rozmezí 2-8 mm pro zimní údržbu a opravy silnic dle platných a účinných českých technických norem pro daný druh materiálu, včetně dopravy a složení tohoto kameniva na jednotlivých místech určených Zadavatelem pro dílčí části Veřejné zakázky. Dílčí dodávky budou realizovány na základě objednávek podle aktuálních potřeb Zadavatele. Bližší specifikace dodávek, včetně přepokládaného objemu odběru a místa jejich plnění, je uvedena v závazném návrhu Rámcové dohody pro příslušný druh inertního materiálu a také v příslušné příloze č. 8a – 8h této zadávací dokumentace, která obsahuje popis středisek a požadavků Zadavatele na druh a množství inertního materiálu pro každou část Veřejné zakázky, a která je označena jako „Ceník písku pro střediska Silnic LK a.s.“ pro části 1 – 4, resp. „Ceník kameniva - inertní materiál pro střediska Silnic LK a.s.“ pro části 5 - 8 (dále jen „Nabídková cena“). Více viz ZD.
Interne Kennung: Z25035
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14212120 Kies
Zusätzliche Einstufung (cpv): 14212300 Schotter und Kleinschlag, 14211100 Natursand
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Část 3: Písek – Region 3
Beschreibung: Předmětem této části jsou dodávky písku frakce 0/8 pro zimní údržbu komunikací, přičemž místem plnění jsou jednotlivá cestmistrovství / sklady Zadavatele: Nová Ves nad Nisou - Nová ves nad Nisou 611, 468 27 Nová Ves nad Nisou, předpokládané množství 4.000 t. Desná - Desná v Jizerských horách 924, 468 61 Desná v Jizerských horách, předpokládané množství 400 t. Turnov - Průmyslová 3011, 511 01 Turnov, předpokládané množství 2.500 t. Český Dub - U Cihelny 80, 463 43 Český Dub 2, předpokládané množství 600 t. Více viz ZD.
Interne Kennung: Část 3: Písek – Region 3
Los: LOT-0001
Titel: Část 1: Písek – Region 1
Beschreibung: Předmětem této části jsou dodávky písku frakce 0/8 pro zimní údržbu komunikací, přičemž místem plnění jsou jednotlivá cestmistrovství / sklady Zadavatele: Nový Bor - Okrouhlá 1, 473 01 Nový Bor, předpokládané množství 1.000 t. Sosnová - Sosnová 230, 470 50 Česká lípa, předpokládané množství 1.000 t. Více viz ZD.
Interne Kennung: Část 1: Písek – Region 1
Los: LOT-0007
Titel: Část 7: Kamenivo – Region 3
Beschreibung: Předmětem této části jsou dodávky drceného kameniva frakce 2/8 pro zimní údržbu komunikací, přičemž místem plnění jsou jednotlivá cestmistrovství / sklady Zadavatele : Nová Ves nad Nisou - Nová ves nad Nisou 611, 468 27 Nová Ves nad Nisou, předpokládané množství 4.000 t. Desná - Desná v Jizerských horách 924, 468 61 Desná v Jizerských horách, předpokládané množství 400 t. Turnov - Průmyslová 3011, 511 01 Turnov, předpokládané množství 1.500 t. Český Dub - U Cihelny 80, 463 43 Český Dub 2, předpokládané množství 600 t. Více viz ZD.
Interne Kennung: Část 7: Kamenivo – Region 3
Los: LOT-0002
Titel: Část 2: Písek – Region 2
Beschreibung: Předmětem této části jsou dodávky písku frakce 0/8 pro zimní údržbu komunikací, přičemž místem plnění jsou jednotlivá cestmistrovství / sklady Zadavatele: Frýdlant v Čechách - Dlouhá 267, 464 01 Frýdlant v Čechách-Větrov, předpokládané množství 1.200 t. Liberec - U letky 659, 460 01 Liberec 6, předpokládané množství 1.200 t. Více viz ZD.
Interne Kennung: Část 2: Písek – Region 2
Los: LOT-0004
Titel: Část 4: Písek – Region 4
Beschreibung: Předmětem této části jsou dodávky písku frakce 0/8 pro zimní údržbu komunikací, přičemž místem plnění jsou jednotlivá cestmistrovství / sklady Zadavatele: Semily - Vysocká 576, 513 01 Semily, předpokládané množství 800 t. Hrabačov - Krkonošská 785, Hrabačov, 514 01 Jilemnice, předpokládané množství 800 t. Více viz ZD.
Interne Kennung: Část 4: Písek – Region 4
Los: LOT-0005
Titel: Část 5: Kamenivo – Region 1
Beschreibung: Předmětem této části jsou dodávky drceného kameniva frakce 2/8 pro zimní údržbu komunikací, přičemž místem plnění jsou jednotlivá cestmistrovství / sklady Zadavatele: Nový Bor - Okrouhlá 1, 473 01 Nový Bor, předpokládané množství 1.500 t. Sosnová - Sosnová 230, 470 50 Česká lípa, předpokládané množství 2.000 t. Více viz ZD.
Interne Kennung: Část 5: Kamenivo – Region 1
Los: LOT-0006
Titel: Část 6: Kamenivo – Region 2
Beschreibung: Předmětem této části jsou dodávky drceného kameniva frakce 2/8 pro zimní údržbu komunikací, přičemž místem plnění jsou jednotlivá cestmistrovství / sklady Zadavatele : Frýdlant v Čechách - Dlouhá 267, 464 01 Frýdlant v Čechách-Větrov, předpokládané množství 1.500 t. Liberec - U letky 659, 460 01 Liberec 6, předpokládané množství 1.500 t.
Interne Kennung: Část 6: Kamenivo – Region 2
Los: LOT-0008
Titel: Část 8: Kamenivo – Region 4
Beschreibung: Předmětem této části jsou dodávky drceného kameniva frakce 2/8 pro zimní údržbu komunikací, přičemž místem plnění jsou jednotlivá cestmistrovství / sklady Zadavatele: Semily - Vysocká 576, 513 01 Semily, předpokládané množství 2.000 t. Hrabačov - Krkonošská 785, Hrabačov, 514 01 Jilemnice, předpokládané množství 4.000 t. Více viz ZD.
Interne Kennung: Část 8: Kamenivo – Region 4