See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eszközbeszerzés - Kiskunfélegyházi J. A. Ált. Isk.
Beschreibung: A Kecskeméti Tankerületi Központ fenntartásában működő Kiskunfélegyházi József Attila Sportiskolai Általános Iskola részére eszközök beszerzése, a TOP_PLUSZ-3.3.3-23-BK1-2024-00008 azonosítószámú projektek keretében. 1. rész - TOP_PLUSZ-3.3.3-23-BK1-2024-00008 - emberi csontváz 1 db - koponya modell 1 db - egész alakos vázizomrendszer anatómiai modell 1 db - óriási szívmodell 1 db - emberi tápcsatorna, életnagyságú 1 db 2. rész - TOP_PLUSZ-3.3.3-23-BK1-2024-00008 - 77" interaktív tábla + projektor csomag 3 db - mobil görgős állvány interaktív kijelzőhöz 3 db - interaktív kijelző 3 db
Vorherige Bekanntmachung: 149900-2026
Interne Kennung: EKR001917172025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: A Kbt. 76. § (9) bekezdés c) pontja szerint az értékelési szempontok szerinti tartalmi elemeinek értékelése során adható pontszám: 0-10 1. értékelési szempont: Ajánlatkérő a fordított arányosítás módszerét alkalmazza: P = (A legjobb / A vizsgált) * (P max - P min) + P min ahol: P: a vizsgált ajánlati elem adott szempontra vonatkozó pontszáma P max: a pontskála felső határa P min: a pontskála alsó határa A legjobb: a legelőnyösebb ajánlat tartalmi eleme A vizsgált: a vizsgált ajánlat tartalmi eleme. A pontszámok kiszámítása során alkalmazandó képletet a Közbeszerzési Hatóság útmutatójának (KH 2025.05.29.-i Útmutatója) tartalmazza. 2. értékelési szempont: 1. részajánlat: Ajánlattevőnek azt az értéket kell a felolvasólapra beírnia, amellyel a kötelező 12 hónapos jótállási időn felül többet vagy ugyanannyit tudnak megajánlani (pld. amennyiben a jótállásra összesen 24 hónapot kívánnak megajánlani, akkor a felolvasólapon a „12 hó + … hó” cellába a kipontozott rész helyére 12 hónap többlet megajánlást kell szerepeltetnie). Amennyiben ajánlattevő nem kíván a minimálisan előírt időtartamon felül többletmegajánlást tenni, ebben az esetben 0 értéket kell a felolvasólapon feltűntetnie. Ekkor a minimális értékelési pontszámot (azaz 0 pontot) kapja az ajánlattevő. A magasabb érték a kedvezőbb. A 0 hónap megajánlás, azaz a legkedvezőtlenebb ajánlati elem 0 pontot kap. A 12 hónap vagy annál kedvezőbb ajánlati elemet meghaladó megajánlások egyaránt a maximális értékelési pontszámot kapják. Ajánlatkérő a többlet megajánlás esetén az egyenes arányosítás módszerét alkalmazva az alábbi képlettel számítja ki ajánlattevő pontszámát:P = Avizsgált / Alegjobb * (Pmax –Pmin) + Pmin, P: a vizsgált ajánlati elem adott szempontra vonatkozó pontszáma P max: a pontskála felső határa (10 pont) P min: a pontskála alsó határa (pont) A legjobb: a legelőnyösebb ajánlat tartalmi eleme. A vizsgált: a vizsgált ajánlat tartalmi eleme. Az így meghatározott pontszámok az értékelési szemponthoz tartozó megfelelő súlyszámmal kerülnek felszorzásra. Egész hónapban szükséges a megajánlást megtenni. A Kbt. 76. § (9) bekezdés c) pontja szerint az értékelési szempontok szerinti tartalmi elemeinek értékelése során adható pontszám: 0-10 1. értékelési szempont: Ajánlatkérő a fordított arányosítás módszerét alkalmazza: P = (A legjobb / A vizsgált) * (P max - P min) + P min ahol: P: a vizsgált ajánlati elem adott szem-pontra vonatkozó pontszáma P max: a pontskála felső határa P min: a pontskála alsó határa A legjobb: a legelőnyösebb ajánlat tartalmi eleme A vizsgált: a vizsgált ajánlat tartalmi eleme. A pontszámok kiszámítása során alkalmazandó képletet a Közbeszerzési Hatóság útmutatójának (KH 2025.05.29.-i Útmutatója) tartalmazza. 2. értékelési szempont: 2. részajánlat: Ajánlattevőnek azt az értéket kell a felolvasólapra beírnia, amellyel a kötelező 36 hónapos jótállási időn felül többet vagy ugyanannyit tudnak megajánlani (pld. amennyiben a jótállásra összesen 48 hónapot kívánnak megajánlani, akkor a felolvasólapon a „36 hó + … hó” cellába a kipontozott rész helyére 12 hónap többlet megajánlást kell szerepeltetnie). Amennyiben ajánlattevő nem kíván a minimálisan előírt időtartamon felül többletmegajánlást tenni, ebben az esetben 0 értéket kell a felolvasólapon feltűntetnie. Ekkor a minimális értékelési pontszámot (azaz 0 pontot) kapja az ajánlattevő. A magasabb érték a kedvezőbb. A 0 hónap megajánlás, azaz a legkedvezőtlenebb ajánlati elem 0 pontot kap. A 12 hónap vagy annál kedvezőbb ajánlati elemet meghaladó megajánlások egyaránt a maximális értékelési pontszámot kapják. Ajánlatkérő a többlet megajánlás esetén az egyenes arányosítás módszerét alkalmazva az alábbi képlettel számítja ki ajánlattevő pontszámát: P = Avizsgált / Alegjobb * (Pmax –Pmin) + Pmin, P: a vizsgált ajánlati elem adott szempontra vonatkozó pontszáma P max: a pontskála felső határa (10 pont) P min: a pontskála alsó határa (pont) A legjobb: a legelőnyösebb ajánlat tartalmi eleme. A vizsgált: a vizsgált ajánlat tartalmi eleme. Az így meghatározott pontszámok az értékelési szemponthoz tartozó megfelelő súlyszámmal kerülnek felszorzásra. Egész hónapban szükséges a megajánlást megtenni.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Anatómiai modellek
Beschreibung: 1. rész: Kiskunfélegyházi József Attila Sportiskolai Általános Iskola TOP_PLUSZ-3.3.3-23-BK1-2024-00008 Infrastruktúra-fejlesztése a Kiskunfélegyházi József Attila Sportiskolai Általános Iskolában Anatómiai modellek Jótállási idő az összes termékre: 12 hónap 1 db emberi csontváz - Egy felnőtt férfi csontváz első osztályú reprodukciója. A stabil rögzítés és a robosztus szerkezet hosszan tartó minőséget garantált intenzív használat mellett is. Strapabíró törhetetlen műanyagból készült természetes méretű és súlyú csontokból áll. Tartozéka egy 5 küllős görgős állvány, amely masszív, gördülékeny és levehető. Jellemzők: A fogakat külön gyártják és az állkapocsba helyezik. A végtagok nagyon gyorsan és egyszerűen eltávolíthatók és visszahelyezhetők egy rögzítő segítségével. A váll-, csípő- és térdízületek rugalmas gumirögzítéssel rendelkeznek, amelyek élethű, csúszó ízületi mozgásokat tesznek lehetővé. Ez megkülönbözteti a modellt a kevésbé mozgékony, fém csatlakozású társaitól. A csontváz mintegy 200 csontja méretében és közel súlyában valódi emberi csontoknak felel meg. A csontváz anatómiailag pontos, minden fontos struktúrát és nyílást mutat. A csontváz gerincén gerincidegek, vertebralis artéria és dorsolaterális porckorong prolapsus látható. Specifikációk: Méret állvány nélkül: 160 cm 1 db koponya modell, 22 részes, didaktikai változat - Egy átlagos európai felnőtt életnagyságú koponya modellje, 22 különálló részre szedhető szét, a természetes csontkapcsolatok (ízületek, varratok) mentén. Könnyen összeszerelhető és szétszerelhető, a különálló részek mágnessel csatlakoznak egymáshoz. A didaktikai festés segíti egyes csontok vizuális megkülönböztetését. Használati útmutatóval és CD-vel. Használható a kiterjesztett valóság applikációval. 1 db egész alakos vázizomrendszer anatómiai modell, 30 részes, 85 cm - Fél életnagyságú modell segítségével feltárható a teljes emberi vázizomrendszer és szervanatómia. Nagy részletességgel szemléltethetők vele a felszíni és a mélyebb izmok, inak, szalagok, erek és testszerkezetek. A belső szervek kivehetők, hogy közelebbről megvizsgálható legyen a szervek közötti kapcsolat. Állványra helyezve. A következő szervek távolíthatóak el: • Agy (2 rész) • Szív, (2 rész) • 2 tüdőfél • Gyomor • Máj • Hasnyálmirigy, nyombél, lép • Belek • Koponyatető, karok és hasfal eltávolítható A következő izmok távolíthatóak el: • Rágóizom • Deltoid izom • Bicepsz brachii izom • Flexor carpi ulnaris izom, palmaris longus izom, flexor carpi radialis izom • Extensor carpi ulnaris izom, extensor digitorum izom • Sartorius izom • Rectus femoris izom • Adductor longus izom • Gluteus maximus izom • Gluteus minimus izom • Biceps femoris izom, semitendinosus izom • Gastrocnemius izom • Talpizom • Tibialis elülső izom 1 db óriási szívmodell, 3-szoros nagyítású, 2 részes - Ez a háromszoros életnagyságú modell tökéletes az osztálytermi oktatáshoz. Az elülső sík mentén metszett, hogy megmutassa a szív belső szerkezetét, beleértve a szívbillentyűket és a jobb és bal kamra fala közötti különbséget. Használható a kiterjesztett valóság applikációval. Méret: 28*19*26 cm, Méretarány 3x, Súly: 2 kg 1 db emberi tápcsatorna, életnagyságú, 5 részes - Ez az életnagyságú modell az emberi emésztőrendszert mutatja a szájüregtől a végbélig. A tápcsatorna első szakasza (szájüreg, garat, nyelőcső) keresztmetszetben van ábrázolva. Egyes részei eltávolíthatóak, mások pedig nyitottak a belső felépítés megimerése érdekében. Alapra szerelve. Jellemzők: A máj az epehólyaggal együtt látható, és eltávolítható. Az eltávolítható a hasnyálmirigy és a duodenum szétszedhető, feltárva ezzel belső szerkezetüket. A gyomor kivehető és két részre bontható. A nyombél, a vakbél, a vékonybél egy része, a vastagbél és a végbél nyitott a belső felépítésük megismerése érdekében. Eladó köteles a rendeltetésszerű használathoz szükséges tájékoztatást, betanítást a Vevő által kijelölt 2 fő részére elvégezni 2 x 2 órában.
Interne Kennung: EKR001917172025/1
Los: LOT-0002
Titel: IKT eszközök
Beschreibung: 2. rész: Kiskunfélegyházi József Attila Sportiskolai Általános Iskola TOP_PLUSZ-3.3.3-23-BK1-2024-00008 Infrastruktúra-fejlesztése a Kiskunfélegyházi József Attila Sportiskolai Általános Iskolában IKT eszközök Jótállási idő az összes termékre: 36 hónap 3 db 77" interaktív tábla + projektor csomag • Aktív érintőfelület mérete: legalább 156,5 cm × 117,4 cm • Digitalizáló felbontás: legalább 32767 × 32767, • Érintésérzékelés: „Advanced IR” érzékelő „Object Awareness” funkcióval (különbséget tesz toll, ujj, tenyér vagy szivacs között) • Többfelhasználós működés: egyszerre legalább 2 felhasználó és legalább 20 érintési pont támogatása • Kompatibilis szoftverek: általános interaktív tábla szoftverekkel működő rendszer • Tartozékok: keskeny tolltartó, 2 db toll, 5 m USB kábel, • Vetítési technológia: 3LCD • Vetítési arány: legalább 0.28:1 (szuperközeli), • Fényerő: legalább 2900–3500 ANSI lumen • Izzó élettartam: legalább 5000/10000 óra • Felbontás: legalább 1280x800 • Kontrasztarány: legalább 14 000:1 • Tömeg: maximum 6 kg, • Távirányítóval és magyar nyelvű képernyőmenüvel (OSD) • Hálózati vezérléshez és megfigyeléshez RJ45 port • Opcionálisan WiFi modul csatlakoztatható • PC bemenetek: min. 2× VGA, 3× HDMI, 1× USB 2.0 Type B • Szerelési tartozék: oldalfali rögzítőkonzol 3 db mobil görgős állvány interaktív kijelzőhöz • legalább 32"-87" kijelzőkhöz. Univerzális VESA 400x400, 400x600 adapterrel. • Függőleges állítás: 4 fokozatban 10cm-enként. Terhelhetőség: legalább 100kg 3 db interaktív kijelző • Átlós képernyőméret: legalább 190,5 cm (75") • Fényerő: legalább 350 cd/m² • Képernyőfelbontás: legalább 3840 × 2160 pixel (4K UHD) • Processzor: 64 bites, legalább 4 magos, min. 1,7 GHz órajelű (vagy azzal egyenértékű teljesítményű) • Maximális belső memória: 32 GB, • Hangszóró teljesítménye: legalább 10 W, • Csatlakozófelületek: USB, Bluetooth • Szín: Szürke • Panelrögzítő interfész (VESA): legalább 400 × 400 mm. Eladó köteles a rendeltetésszerű használathoz szükséges tájékoztatást, betanítást a Vevő által kijelölt 2 fő részére elvégezni 2 x 2 órában. A 235/2024. (VIII. 8.) Korm. rendelet 11. § (2) -ben foglaltakra tekintettel az ajánlattevőnek olyan termékeket kell biztosítania, amelyekre legalább három év jótállás vonatkozik.
Interne Kennung: EKR001917172025/2