514537-2026 - Ergebnis
Polen – Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen – Wykonanie jednorazowych przeglądów technicznych i związanych z nimi konserwacji mających na celu utrzymanie w pełnej sprawności techniczno- eksploatacyjnej sprzętu medycznego i sprzętu niemedycznego mającego zastosowanie w medycynie znajdującego się na wyposażeniu SPSK im. Prof. A. Grucy CMKP w Otwocku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie jednorazowych przeglądów technicznych i związanych z nimi konserwacji mających na celu utrzymanie w pełnej sprawności techniczno- eksploatacyjnej sprzętu medycznego i sprzętu niemedycznego mającego zastosowanie w medycynie znajdującego się na wyposażeniu SPSK im. Prof. A. Grucy CMKP w Otwocku
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie jednorazowych przeglądów technicznych i związanych z nimi konserwacji mających na celu utrzymanie w pełnej sprawności techniczno-eksploatacyjnej sprzętu medycznego i sprzętu niemedycznego mającego zastosowanie w medycynie znajdującego się na wyposażeniu SPSK im. Prof. A. Grucy CMKP w Otwocku 2. Zamówienie zostało podzielone na 95 pakietów: 1. Wykonawca zobowiązany jest złożyć na dzień składania ofert: Formularz ofertowy z wykorzystaniem wzoru stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ b) Formularz cenowy z wykorzystaniem wzoru stanowiącego Załącznik nr 1A do SWZ. c) Autoryzacja producenta sprzętu w zakresie wykonywania napraw serwisowych dla serwisu wykonawcy - dokument ma umożliwić dokonanie oceny w kryterium K 2 „Posiadanie autoryzacji producenta sprzętu w zakresie wykonywania napraw serwisowych dla serwisu wykonawcy będącego przedmiotem składanej oferty” opisanym w rozdz. XV ( o ile dotyczy). d) Oświadczenie Wykonawcy (JEDZ) - wg wzoru stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ. e) Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby (JEDZ) - wg wzoru stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ. ( o ile dotyczy) f) Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - wg wzoru stanowiącego załącznik nr 2A do SWZ ( o ile dotyczy) g) Oświadczenie o wykazaniu braku podstaw do wykluczenia – wg wzoru stanowiącego załącznik nr 2E do SWZ h) Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby ( o ile dotyczy) i) Pełnomocnictwo ( o ile dotyczy) UWAGA!!! Załączniki nr 1 i 1 A do SWZ stanowią treść oferty i w związku z tym nie podlegają uzupełnieniu. Brak tych dokumentów stanowi o nieważności złożonej oferty. Dokument autoryzacji nie podlega przedłożeniu/ uzupełnieniu na zasadach określonych w ustawie PZP. WYKAZ PRZEDMIOTOWYCH ŚRODKÓW DOWODOWYCH 1. Zamawiający w celu potwierdzenia zgodności zaoferowanych usług żąda złożenia wraz z ofertą wymienionych poniżej przedmiotowych środków dowodowych: 1) Autoryzacji producenta sprzętu w zakresie wykonywania napraw serwisowych dla serwisu wykonawcy będącego przedmiotem składanej ofert ( dotyczy grupy A_B_C) – dokument składany na potwierdzeniu kryterium oceny ofert: K2 opisany w pkt XV SWZ Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia dokumentów wskazanych w pkt VIII.1 pkt 1). . W sytuacji braku dokumentów Wykonawca otrzyma 0 pkt. 2. Przedmiotowe środki dowodowe sporządzone w języku obcym przekazuje się wraz z tłumaczeniem na język polski. 3. Zamawiający wymaga, aby przedmiotowe środki dowodowe zostały sporządzone w formie elektronicznej i opatrzone podpisem kwalifikowanym przez Wykonawcę. 4. W sytuacji, gdy przedmiotowe środki dowodowe zostały sporządzone w formie elektronicznej i opatrzone podpisem kwalifikowanym przez ich wystawcę (upoważniony podmiot) należy przekazać je w takiej formie. 5. W przypadku, gdy przedmiotowe środki dowodowe zostały wystawione w formie papierowej należy przekazać cyfrowe odwzorowanie dokumentu opatrzone podpisem kwalifikowanym przez wykonawcę 6. Zamawiający wymaga, aby przedmiotowe środki dowodowe potwierdzały stan faktyczny na dzień składania ofert. 7. Zamawiający wymaga, aby przedmiotowe środki dowodowe były aktualne na dzień złożenia.
Vorherige Bekanntmachung377674-2026
Interne KennungDZP.26.42.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50420000 Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421200 Reparatur und Wartung von Röntgengeräten, 50430000 Reparatur und Wartung von Präzisionsgeräten
5. Los
LosLOT-0033
Titelpakiet 33
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera rozdział III SWZ, formularz cenowy stanowiący załącznik nr 1A do SWZ oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 a.
Interne Kennung33
LosLOT-0042
Titelpakiet 42
Interne Kennung42
LosLOT-0043
Titelpakiet 43
Interne Kennung43
LosLOT-0051
Titelpakiet 51
Interne Kennung51
LosLOT-0053
Titelpakiet 53
Interne Kennung53
LosLOT-0055
Titelpakiet 55
Interne Kennung55
LosLOT-0061
Titelpakiet 61
Interne Kennung61
LosLOT-0062
Titelpakiet 62
Interne Kennung62
LosLOT-0064
Titelpakiet 64
Interne Kennung64
LosLOT-0066
Titelpakiet 66
Interne Kennung66