2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dożywianie dzieci w placówkach oświatowych na terenie Gminy Kurzętnik w roku 2026-2027
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi „Dożywianie dzieci w placówkach oświatowych na terenie Gminy Kurzętnik w roku 2026-2027”. 2. Szczegółowy przedmiot zamówienia zawarty w rozdziale III SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55523100 Auslieferung von Schulmahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001